Aleksandra Domańska, zwyciężczyni Ameryka Express. Kim jest, co robi, najlepsze teksty z programu
Fot. Instagram @aleksandra.domanska
O TYM JEST GŁOŚNO

Ameryka Express: przez wpadkę poznaliśmy zwycięzców show?!

Internauci są zaszokowani

Konrad Szczęsny 28 listopada 2018 17:12
Aleksandra Domańska, zwyciężczyni Ameryka Express. Kim jest, co robi, najlepsze teksty z programu
Fot. Instagram @aleksandra.domanska

O 21.30 stacja TVN wyemituje ostatnio odcinek Ameryka Express. W finale w szranki staną w nim trzy pary, które pozostały w programie: Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz oraz Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą. Jednak czujni internauci zaobserwowali, że wyniki show ujawniła... Wikipedia! Czy tak jest na pewno?

Ameryka Express: Aleksandra Domańska z bratem Dawidem wygrają show? Wpadka Wikipedii

Od jakiegoś czasu w mediach przewija się informacja, że to aktorka znana z takich filmów, jak Volta czy Podatek od miłości okaże się zwycięzca Ameryka Express. Na ile są one prawdziwe? Tego nie wiemy, ale po wpadce, jaką zaliczono w finale Top Model, internauci pozostają czujni i uważnie śledzą wszystko, co związane z programami poszczególnych stacji.

Przypomnijmy, że w poniedziałek 26 listopada po pierwszym etapie show na ekranach wyświetliło się zdjęcie Kasi, jednak z show odpadła... Ania. Stacja TVN tłumaczyła, że była to zwyczajna pomyłka a nie dowód na fałszowanie wyników, jednak część internautów, nie wiedzieć czemu, nie przyjęła tego tłumaczenia i oskarżała producentów o manipulację. 

Nie inaczej jest teraz...

Wyniki Ameryka Express: Aleksandra Domańską zwycięzcą programu?

Ich czuje oko wypatrzyło, że kolejność par wraz z miejscami na podium podana w popularnym serwisie Wikipedia może wskazywać na zwycięstwo w dzisiejszym odcinku aktorki Aleksandry Domańskiej i jej brata Dawida. Na drugim miejscu znajdą się w takim wypadku Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, zaś duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, zajmą trzecie miejsce.

Co ciekawe, po kilku publikacjach na ten temat w różnych serwisach, numerki przy nazwiskach uczestników zniknęły. Screeny prezentujemy poniżej.

Czy to jedynie przypadek czy niefortunna wpadka? O tym przekonamy się zapewne po godzinie 22.30  

Wyniki Ameryka Express na Wikipedii. Aleksandra Domańska wygra show?
Fot. Wikipedia, screen za rmf.fm

Wyniki Ameryka Express na Wikipedii. Aleksandra Domańska wygra show?
Fot. Wikipedia, screen za rmf.fm

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.