Para wkrótce odnowi przysięgę małżeńską

Olga Figaszewska 19 lipca 2018 12:15

Po dramatycznych inaczej patrzą na życie i cieszą się swoją obecnością. Choroba aktorki tylko umocniła ich relację. Wkrótce Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński  będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu. I zamierzają uczcić ją w wyjątkowy sposób. Planują odnowić przysięgę małżeńską! Para rozpoczęła już przygotowania do drugiego ślubu!

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wezmą po raz drugi ślub

Niedawno aktorka była gościem Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Dorotą Wellman Alżbeta Lenska wyznała: „Tego jeszcze nie mówiłam, ale ponieważ mamy teraz 10 rocznicę ślubu, to robimy jeszcze raz ślub”. Skromna uroczystość odbędzie się pod koniec sierpnia. Para ponownie wyzna sobie miłość w miejscu, gdzie dobrze się czuje i w obecności ludzi, którym chcą podziękować za dobrą energię i wsparcie.

 Z dnia na dzień, znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tego wspaniałego wydarzenia. Aktorka podzieliła się z fanami filmikiem z przymiarek sukni ślubnych. Jest właśnie na etapie poszukiwań idealnej kreacji. Trzeba przyznać, że w każdej z nich prezentowała się zjawiskowo!

Historia miłości Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się w 2005 roku na planie serialu Anioł Stróż. Oboje byli na początku swojej aktorskiej drogi. „Pomyślałam, że kobiet musi mieć na pęczki. Dlatego na początku trzymałam go na dystans”, zwierzała się kilka lat później w jednym z wywiadów. Rafał oświadczył się ukochanej w jej 25. urodziny. Zaprosił ją do kina, zmontował film o niej samej, a po projekcji w otoczeniu najbliższych przyjaciół poprosił o rękę. Pobrali się w 2007 roku w Las Vegas. Nie mogli przepuścić takiej okazji. Rok później przysięgali sobie miłość w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują dwójkę dzieci: 7-letnią córeczkę Zosię i pięcioletniego synka Antoniego. 

1/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
1/4

Alżbeta Lenska rozpoczęła przygotowania do drugiego ślubu.

2/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
2/4

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński w wyjątkowy sposób postanowili uczcić 10. rocznicę ślubu.

3/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
3/4

Aktorka opublikowała filmik, na którym mierzy kilka ślubnych kreacji.

4/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
4/4

Która z nich pasuje do niej najbardziej?

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.