Para wkrótce odnowi przysięgę małżeńską

Olga Figaszewska 19 lipca 2018 12:15

Po dramatycznych inaczej patrzą na życie i cieszą się swoją obecnością. Choroba aktorki tylko umocniła ich relację. Wkrótce Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński  będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu. I zamierzają uczcić ją w wyjątkowy sposób. Planują odnowić przysięgę małżeńską! Para rozpoczęła już przygotowania do drugiego ślubu!

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wezmą po raz drugi ślub

Niedawno aktorka była gościem Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Dorotą Wellman Alżbeta Lenska wyznała: „Tego jeszcze nie mówiłam, ale ponieważ mamy teraz 10 rocznicę ślubu, to robimy jeszcze raz ślub”. Skromna uroczystość odbędzie się pod koniec sierpnia. Para ponownie wyzna sobie miłość w miejscu, gdzie dobrze się czuje i w obecności ludzi, którym chcą podziękować za dobrą energię i wsparcie.

 Z dnia na dzień, znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tego wspaniałego wydarzenia. Aktorka podzieliła się z fanami filmikiem z przymiarek sukni ślubnych. Jest właśnie na etapie poszukiwań idealnej kreacji. Trzeba przyznać, że w każdej z nich prezentowała się zjawiskowo!

Historia miłości Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się w 2005 roku na planie serialu Anioł Stróż. Oboje byli na początku swojej aktorskiej drogi. „Pomyślałam, że kobiet musi mieć na pęczki. Dlatego na początku trzymałam go na dystans”, zwierzała się kilka lat później w jednym z wywiadów. Rafał oświadczył się ukochanej w jej 25. urodziny. Zaprosił ją do kina, zmontował film o niej samej, a po projekcji w otoczeniu najbliższych przyjaciół poprosił o rękę. Pobrali się w 2007 roku w Las Vegas. Nie mogli przepuścić takiej okazji. Rok później przysięgali sobie miłość w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują dwójkę dzieci: 7-letnią córeczkę Zosię i pięcioletniego synka Antoniego. 

1/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
1/4

Alżbeta Lenska rozpoczęła przygotowania do drugiego ślubu.

2/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
2/4

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński w wyjątkowy sposób postanowili uczcić 10. rocznicę ślubu.

3/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
3/4

Aktorka opublikowała filmik, na którym mierzy kilka ślubnych kreacji.

4/4
Alżbeta Lenska przymierza suknie ślubne
Copyright @Instagram/Alżbeta Lenska
4/4

Która z nich pasuje do niej najbardziej?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.