O TYM SIĘ MÓWI

Alżbeta Lenska rozpoczęła poszukiwania idealnej sukni ślubnej!

Para wkrótce odnowi przysięgę małżeńską

Olga Figaszewska 19 lipca 2018 12:15

Po dramatycznych inaczej patrzą na życie i cieszą się swoją obecnością. Choroba aktorki tylko umocniła ich relację. Wkrótce Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński  będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu. I zamierzają uczcić ją w wyjątkowy sposób. Planują odnowić przysięgę małżeńską! Para rozpoczęła już przygotowania do drugiego ślubu!

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński wezmą po raz drugi ślub

Niedawno aktorka była gościem Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Dorotą Wellman Alżbeta Lenska wyznała: „Tego jeszcze nie mówiłam, ale ponieważ mamy teraz 10 rocznicę ślubu, to robimy jeszcze raz ślub”. Skromna uroczystość odbędzie się pod koniec sierpnia. Para ponownie wyzna sobie miłość w miejscu, gdzie dobrze się czuje i w obecności ludzi, którym chcą podziękować za dobrą energię i wsparcie.

 Z dnia na dzień, znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tego wspaniałego wydarzenia. Aktorka podzieliła się z fanami filmikiem z przymiarek sukni ślubnych. Jest właśnie na etapie poszukiwań idealnej kreacji. Trzeba przyznać, że w każdej z nich prezentowała się zjawiskowo!

Historia miłości Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się w 2005 roku na planie serialu Anioł Stróż. Oboje byli na początku swojej aktorskiej drogi. „Pomyślałam, że kobiet musi mieć na pęczki. Dlatego na początku trzymałam go na dystans”, zwierzała się kilka lat później w jednym z wywiadów. Rafał oświadczył się ukochanej w jej 25. urodziny. Zaprosił ją do kina, zmontował film o niej samej, a po projekcji w otoczeniu najbliższych przyjaciół poprosił o rękę. Pobrali się w 2007 roku w Las Vegas. Nie mogli przepuścić takiej okazji. Rok później przysięgali sobie miłość w kościele św. Anny przy Krakowskim Przedmieściu. Są szczęśliwym małżeństwem i wspólnie wychowują dwójkę dzieci: 7-letnią córeczkę Zosię i pięcioletniego synka Antoniego. 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.