Kiedy wspaniała uroczystość?

Monika Katarzyna Krupska 15 lipca 2018 11:30

Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska ponownie staną na ślubnym kobiercu! Małżeństwo przeżyło ostatnio bardzo ciężkie chwile, jednak ich związek przetrwał próbę czasu. „Mamy 11. rocznicę ślubu, to robimy ślub jeszcze raz”, zapowiedziała Alżbeta Lenska w programie Dzień Dobry TVN. Kiedy wspaniała uroczystość? 

Alżbeta i Rafał odnowią przysięgę małżeńską 

Ostatnie miesiące w domu aktorów nie należały do najłatwiejszych. W połowie maja Alżebta Lenska zasłabła w teatrze. Diagnoza lekarzy była natychmiastowa: nastąpiło pęknięcie bardzo dużego tętniaka. Aktorka przeszła poważną operację mózgu. Lekarze do samego końca nie wiedzieli, czy przeżyje...

„Pamiętam dokładnie (ten dzień-red.). Ja dziękuję, że to sie stało w tym dniu i w ten sposób, bo byliśmy najbliżej szpitala, który się specjalizuje w takich operacjach”, powiedziała Alżbeta Lenska w programie Dzień Dobry TVN. „Poczułam jakby bombę w głowie”, wyznała. I dodała, że choć jeszcze na szpitalnym oddziale ratunkowym dowiedziała się od lekarzy, że nie wie czy przeżyje operacje, to nie czuła strachu. „Rafał, powiedz dzieciom, że je strasznie kocham i nic sie nie przejmuj”, zwróciła się do męża. 

Lekarzom udało się uratować aktorkę. Z bardzo poważnej choroby wyszła niczym „bez szwanku”. I choć nie ma już tyle siły co wcześniej, m.in. ma zakaz biegania, to pozytywne myślenie nie odpuszcza jej wcale. „Mam taką fryzurę jaką aktorki potrzebują!”, śmiała się Lenska w programie. „Staram się nie myśleć o jakichś głupotach, tylko że jest fajnie”, wyznała.

Nagła choroba aktorki bardzo wzmocniła jej małżeństwo z Rafałem Cieszyńskim. „Mamy 11. rocznicę ślubu, to robimy ślub jeszcze raz”, oznajmiła Dorocie Wellman. Dodała, że w porównaniu do pierwszego wesela, drugie nie będzie pompatyczne. „Zapraszamy ludzi, którym chcemy podziękować za tą energię i myślenie”, powiedziała. I dodała, że odnowienie przysięgi małżeńskiej ma odbyć się pod koniec sierpnia tego roku! 

Małżeństwu serdecznie gratulujemy!  

1/5
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Copyright @Instagram @betalenska
1/5

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński małżeństwem są od 10 lat 

2/5
Alżbeta Lenska, Rafał Cieszyński
Copyright @instagram@betalenska
2/5

Ostatnio przeżyli ciężkie chwile, jednak choroba aktorki scaliła ich małżeństwo 

3/5
Alżbeta Lenska
Copyright @instagram@betalenska
3/5

Pod koniec sierpnia 2018 roku małżeństwo zdecydowało się na odnowienie przysięgi małżeńskiej 

4/5
Alżbieta Leńska, żona Rafała Cieszyńskiego, przeszła poważną operację mózgu
Copyright @Instagram @alżbietalenska
4/5

Wesele nie będzie pompatyczne, zaproszona zostanie najbliższa rodzina i znajomi 

5/5
Alżbeta Lenska
Copyright @instagram@betalenska
5/5

Małżeństwu bardzo gratulujemy ponownego ślubu! 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?