Alicja Majewska, VIVA! grudzień 2015, VIVA! 26/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Alicja Majewska została jurorem The Voice Senior?!

Sensacyjne informacje obiegły media

Konrad Szczęsny 17 czerwca 2019 16:49
Alicja Majewska, VIVA! grudzień 2015, VIVA! 26/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

To będzie dla niej wielki debiut na szklanym ekranie. Już za miesiąc ruszą przesłuchania do nowego formatu, realizowanego przez Telewizję Polską. Program The Voice Senior ma być produkcją, w której osoby dojrzałe zaprezentują swój talent szerokiej publiczności. Do tej pory spekulowano, że w fotelu jurorów zasiądą Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Michał Szpak oraz Marek Piekarczyk. Okazuje się jednak, że produkcja szykuje kilka niespodzianek. Jedną z nich właśnie ujawniono. Podobno seniorów oceniać będzie 71-letnia Alicja Majewska!

Alicja Majewska pierwszym jurorem The Voice Senior

Według doniesień portalu Przeambitni, który podał tę informację, artystka ma być niezwykle zadowolona z propozycji, którą otrzymała i podpisała już stosowne dokumenty.

„TVP bardzo długo zastanawiało się, jak odświeżyć program i pokazać nową osobę, którą jednocześnie mogą pokochać widzowie muzycznego show. Zaryzykowali i zaangażowali panią Alicję Majewską. Pani Alicja w tym tygodniu podpisała umowę z producentami i jest bardzo zadowolona, że weźmie udział w tym formacie”, podkreśla źródło serwisu.

Ta informacja to duże zaskoczenie o tyle, że nazwisko Alicji Majewskiej nie pojawiało się we wcześniejszych publikacjach, dotyczących The Voice Senior. Zapewne produkcji zależy na tym, aby zaskoczyć widzów oraz media, dlatego zamierzają dozować emocje i pełny skład sędziowski będą ujawniali stopniowo.

Kto jeszcze zasiądzie w fotelu jurora? Być może faktycznie będą to Maryla Rodowicz, Andrzej Piaseczny, Michał Szpak lub Marek Piekarczyk, jednak na potwierdzenie tych informacji należy cierpliwie poczekać.

The Voice Senior: prowadząca, premiera pierwszego sezonu

Na giełdzie nazwisk wśród kandydatów do roli prowadzącej przewijała się Marta Manowska, znana z tak hitowych propozycji Telewizji Polskiej, jak Rolnik szuka żony czy Sanatorium miłości. Nikt nie ma wątpliwości, że sprawdziłaby się w roli gospodyni The Voice Senior idealnie, choć ona sama zdradziła, że takiej propozycji nie otrzymała. Chętnie by ją jednak przyjęła, gdyby się pojawiła.

Wiadomo, że przesłuchania do pierwszej edycji widowiska ruszyły w maju. Natomiast Przemabitni podają, że zdjęcia do programu ruszą w dniach 16-18 lipca. Z kolei emisję zaplanowano na początek grudnia tego roku. Producentem The Voice Senior został Rinke Rooyens, który odpowiada również za dziecięcą i dorosłą wersję widowiska. Prywatnie jest związany z Joanną Przetakiewicz  

Alicja Majewska będzie oceniała uczestników The Voice Senior:

Alicja Majewska, VIVA! grudzień 2015, VIVA! 26/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Artystka ma 71 lat. Podobno bardzo ucieszyła się z propozycji, którą otrzymała:

Alicja Majewska, VIVA! grudzień 2015, VIVA! 26/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?