EN_01410939_0026, Aleksandra Linda, 2020 premiera filmu Psy 3
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Linda: „Nie miałam ciepłej wody i ogrzewania. Myłam się w wiaderku”

Córka Bogusława Lindy o początkach samodzielnego życia

Olga Figaszewska 23 września 2021 11:52
EN_01410939_0026, Aleksandra Linda, 2020 premiera filmu Psy 3
Fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel wkroczyła do show-biznesu. Aleksandra Linda talent i urodę odziedziczyła po rodzicach. Już jako mała dziewczynka przyglądała się ich pracy i zamarzyła, że kiedyś sama stanie przed kamerą. Na koncie ma udział w kilku produkcjach i pojawia się na pokazach mody jako modelka. Rodzice są dumni z jej osiągnięć. W nowym wywiadzie dla Plejady. Aleksandra Linda opowiedziała o początkach samodzielnego życia i pogoni za marzeniami. Nie było jej łatwo.

Aleksandra Linda o początkach samodzielnego życia

Wiedziała, że chce związać swoje życie ze sceną. To dlatego Aleksandra Linda bardzo wcześnie podjęła decyzję o wyjeździe z rodzinnego domu. Już jako nastolatka przeprowadziła się z Warszawy do Krakowa, gdzie rozpoczęła naukę w liceum o profilu aktorskim. To był odważny krok i cenne doświadczenie, ale córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel zaufała swojej intuicji. Nie żałuje. 

„Jeśli czuję, że muszę coś zrobić, to rzucam wszystko i to robię. Tak też było ze szkołą. Chodziłam do prywatnego, artystycznego liceum w Warszawie i stwierdziłam w pewnym momencie, że chcę uczyć się w liceum aktorskim ”, opowiadała 29-latka w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla Plejady. Przyznała, że nie zawsze było jej łatwo.

Czytaj także: Córka Bogusława Lindy wkracza do show-biznesu!

Bogusław Linda z córką, Aleksandrą przed obiektywem Lidii Popiel

Aleksandra Linda wspomina wyprowadzkę z rodzinnego domu

Aleksandra Linda była daleko od rodziny. Miała plan, by zacząć pracować jako kelnerka i udało jej się wynająć najtańszą kawalerkę. Za wynajem płaciła 200 zł miesięcznie, a warunki były bardzo skromne.

„Nie miałam ciepłej wody i ogrzewania. Myłam się w wiaderku wodą, którą wcześniej musiałam zagrzać w czajniku. Razem ze mną mieszkała współlokatorka, której amstaff zjadał nam wszystkie meble”, zwierzała się. Rodzice nie byli do końca świadomi tego, jak wygląda jej codzienność po przeprowadzce.

Aktorka podkreśla, że nigdy też nie ingerowali w jej decyzje. Nie da się ukryć, że Bogusław Linda i Lidia Popiel są dumni z jej osiągnięć. Aleksandra skupia się na rozwoju i zwraca uwagę na fakt, że to społeczeństwo zazwyczaj narzuca nam pewne schematy.

„(…) powinniśmy robić wszystko szybko. A niektórym pewne sprawy zajmują więcej czasu. Są tacy, którzy w wieku 15 lat mają plan na życie, a są i tacy, którym udaje się to wypracować po "40". I oba przypadki są jak najbardziej okej”, dodała w rozmowie z Michałem Misiorkiem w Plejadzie 

Źródło: Plejada

Zobacz też: Tak zmieniała się Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.