Aleksandra Linda, 2020
Fot. Baranowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Linda wzięła udział w pokazie nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel zachwyca urodą

Olga Figaszewska 30 czerwca 2021 11:39
Aleksandra Linda, 2020
Fot. Baranowski/AKPA

Aleksandra Linda pojawiła się we wtorek na pokazie Gosi Baczyńskiej – Paradyż My Way. Wśród zaproszonych gwiazd znalazła się także córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Modelka i aktorka przyciągnęła uwagę fotoreporterów. Aleksandra Linda wzięła udział w pokazie nowej kolekcji projektantki. 

Aleksandra Linda: tak wygląda córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel

Aleksandra Linda odziedziczyła rodzicach talent i urodę. 29-latka od małego przyglądała się pracy Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Chłonęła ich pasję, zainteresowania i zgłębiała tajemnice zawodu. Niedawno Aleksandra wkroczyła do show-biznesu.

Fani mogli ją podziwiać w takich produkcjach, jak: Psy 3. W imię zasad”, „Diablo. Wyścig o wszystko” czy „Totem”. Wszystkie swoje role zawdzięcza talentowi i determinacji. Nazwisko nie pomagało jej w zdobyciu angaży. Tak jak każdy aktor ubiegający się o rolę, także one przechodziła wszystkie etapy castingów.

Sprawdź też: Tak zmieniała się Aleksandra Linda, córka Bogusława Lindy! 

Aleksandra Linda na pokazie nowej kolekcji Gosi Baczyńskiej

Rodzice nie kryją swojej dumy z osiągnięć córki. Aleksandra ma w sobie niezwykły magnetyzm i tajemnicę. Gdziekolwiek się nie pojawi, przyciąga wzrok. Było tak, gdy niedawno pojawiła się na otwarciu K MAG ART. SOPOT. Zachwycała nie tylko urodą, a także mocną stylizacją. Podobnie było i tym razem.

Na pokazie Gosi Baczyńskiej wśród modelek mogliśmy dostrzec Aleksandrę Lindę. Wyglądała zjawiskowo w połyskującej kreacji. Jednak nie dało się oderwać wzroku od jej makijażu.

Czytaj także: Historia miłości Bogusława Lindy i Lidii Popiel. Walczyli by być razem...

Aleksandra Linda, pokaz Gosi Baczyńskiej
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Aleksandra Linda, Jaga Hupało
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Aleksandra Linda i Jaga Hupało na pokazie Gosi Baczyńskiej 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.