Naya Rivera, aktorka z Glee
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Naya Rivera, aktorka z serialu Glee, uznana za zaginioną. Gwiazda wypadła z łódki...

Artystka wypłynęła na jezioro wraz z czteroletnim synem

Gabriela Czernecka 9 lipca 2020 14:48
Naya Rivera, aktorka z Glee
Fot. Getty Images

Aktorka znana z roli Santany Lopez w serialu Glee, Naya Rivera, została uznana za zaginioną. Artystka wypłynęła na jezioro łódką wraz z czteroletnim synem. Niestety w dryfującej łódce znaleziono tylko chłopca. Trwają poszukiwania ciała aktorki…

Naya Rivera z Glee zaginęła

Jak poinformował szeryf hrabstwa Ventura Eric Buschow, zaginięcie aktorki zgłoszono w środę. Naya Rivera wraz z synem wsiadła do wypożyczonej łódki z czteroletnim synem. Chłopca znaleziono samego kilka godzin później w dryfującej łódce. Czterolatek trafił pod opiekę rodziny. Ruszyły poszukiwania ciała aktorki. Na jeziorze pracuje ekipa nurków, a całej akcji towarzyszą także drony i helikopter. 

Kim jest Naya Rivera?

Naya Rivera to 33-letnia aktorka, która ma na koncie udział w takich produkcjach jak: Słoneczny patrol, CSI: Kryminalne zagadki Miami czy Przyjaciółki. Największą popularność przyniosła jej jednak rola cheerlederki Santany Lopez w serialu Glee. Aktorka w pierwszym sezonie pojawiała się tylko sporadycznie, ale szybko zaskarbiła sobie grono fanów i od drugiego sezonu widzowie mieli okazję podziwiać jej talent niemal w każdym odcinku. W 2010, 2011 i 2012 roku roku znalazła się w zestawieniu stu najgorętszych kobiet według miesięcznika Maxim - kolejno zajmując miejsca 61., 43. i 27. W 2013 roku zaręczyła się z raperem Big Seanem. Niecały rok później aktorka zerwała zaręczyny, a chwilę później raper zaczął spotykać się z Arianą Grande. Wówczas zagraniczna rasa podała, że muzyk zdradzał aktorkę z Arianą jeszcze gdy byli parą i to właśnie zdrada była przyczyną ich rozstania. 

Później w życiu Nayi Rivery pojawił się aktor, Ryan Dorsey. Para stanęła na ślubnym kobiercu w 19 lipca 2014 roku, a rok później  zostali rodzicami chłopca, któremu dali na imię Josey Hollis Dorsey. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para rozstała się w 2018 roku, ale utrzymywała kontakt ze względu na synka. Niestety w środę wieczorem zgłoszono zaginięcie gwiazdy serialu Glee. Aktorka wraz z synem wypłynęła łódką w krótki rejs. Po kilku godzinach w łódce znaleziono tylko czteroletniego Joseya. Według TMZ, Josey powiedział, że jego mama „wskoczyła do jeziora, ale nie wróciła” . W łodzi znaleziono kamizelkę ratunkową Nayi Rivery. Aktorka została uznana za zaginioną. Trwają poszukiwania ciała gwiazdy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Naya Rivera (@nayarivera)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.