Katarzyna Chrzanowska, 2001
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Chrzanowska 21 lat temu była gwiazdą serialu Adam i Ewa. Tak dziś wygląda!

Gwiazdę mieszkającą w Hiszpanii odwiedził inny aktor...

Rafał Kowalski 25 maja 2021 11:55
Katarzyna Chrzanowska, 2001
Fot. TRICOLORS/East News

Dwie dekady temu miliony Polaków śledziły losy serialowych Adama i Ewy. W hitowej produkcji główne role zagrali Waldemar Goszcz i Katarzyna Chrzanowska. 57-letnia dziś aktorka od lat mieszka poza granicami Polski, gdzie zajmuje się swoją nową pasją. Jak wygląda jej codzienność? Sprawdził to Piotr Gąsowski.

Katarzyna Chrzanowska – życie w Hiszpanii

Ulubienica widzów mieszkała w latach 2000. w stolicy Francji. Wiodła tam spokojne i szczęśliwe życie z mężem i dwiema córkami. Niestety sielankę przerwał tragiczny wypadek, do którego doszło w wakacje 2002 roku. Wtedy to ukochany Katarzyny Chrzanowskiej utonął podczas nurkowania na Krecie. Gwiazda potrzebowała kilku lat, by podnieść się po tej tragedii. Wkrótce ponownie się zakochała. W 2014 postanowiła wyprowadzić się z Paryża i kupiła dom w Hiszpanii.

Obecnie gwiazda serialu Adam i Ewa mieszka z partnerem i jedną z córek w hiszpańskiej miejscowości niedaleko Malagi. „Mam cztery koty i cztery psy. Dwa z nich przygarnęłam po zmarłym sąsiedzie”, opowiadała rok aktorka Życiu na gorąco. Z kolei w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że od 2 lat zawodowo zajmuje się turystyką.

Katarzyna Chrzanowska zarabia na wynajmie pokoi. „W 2019 roku ruszyłam ostro z moim planem - dosyć banalnym, jak na Hiszpanię - tzw. Bed & Breakfast i miałam ze swoim tutaj partnerem dosyć duże sukcesy pod tym względem. [...] Od maja do listopada mieliśmy ciągle ludzi u siebie. Niestety dobrą passę przerwał koronawirus”, mówiła w styczniu 2021 roku w TVN. Widzowie dowiedzieli się też z tego samego wywiadu, że 57-latka myśli o kolejnej przeprowadzce…

ZOBACZ: Waldemar Goszcz miał błyskotliwą karierę, którą przerwał tragiczny wypadek… Jak do niego doszło?

Kasia Chrzanowska, Waldemar Goszcz, 2002

Kasia Chrzanowska, Waldemar Goszcz, 2002
Fot. Reporter Poland

Katarzyna Chrzanowska na nowych zdjęciach – jak się zmieniła?

Kilka dni temu aktorkę odwiedził jej kolega z dawnych lat – Piotr Gąsowski. Artysta skorzystał z zakończonych zdjęć do Twoja twarz brzmi znajomo i wybrał się zwiedzać piękną Hiszpanię. Podczas podróży odpoczywał między innymi u Agaty Młynarskiej i jej męża oraz właśnie u Katarzyny Chrzanowskiej.

Prezenter podzielił się w sieci jedną fotografią uśmiechniętej ulubienicy widzów. Czy bardzo się zmieniła od czasów Adama i Ewy? Oceńcie sami. 

Kasia Chrzanowska, 2021

Kasia Chrzanowska, 2021
Fot. Screen z Instagrama Piotra Gąsowskiego

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?