O NIEJ JEST GŁOŚNO

O niej będzie głośno! Kim jest aktorka znana z filmu Miłość jest wszystkim, Aleksandra Adamska?

Mieliśmy okazję podziwiać ją w wielu innych produkcjach

Gabriela Czernecka 6 grudnia 2018 19:51

Choć mieliśmy okazję podziwiać ją w wielu produkcjach, to jedno jest pewne, po roli w filmie Miłość jest wszystkim nie będzie osoby, która nie będzie wiedziała, kim jest Ola Adamska. Aktorka ma za sobą kilka ról w genialnych i lubianych przez widzów produkcjach. Niewielu wie, że gra na fortepianie i instrumentach perkusyjnych, jeździ konno czy zna… język hiszpański. Oto wszystko, czego nie wiecie o Oli Adamskiej!

Ola Adamska - kim jest aktorka Miłość jest wszystkim?

Najnowsza produkcja z jej udziałem niedawno weszła do kin. Film Miłość jest wszystkim to typowa komedia romantyczna Michała Kwiecińskiego, czyli zabawny, ciepły i pełny miłości film o ludziach takich jak my. Z tym, że na ekranie każdy przy pierwszej gwiazdce znajdzie szczęśliwe zakończenie… Od pierwszych minut filmu swoją charyzmą i osobowością zachwyca nas sfrustrowana pracownica sklepu jubilerskiego, w którą wciela się Ola Adamska. Ona wie, jak przyciągnąć widza i sprawić, by utożsamił się z grającą przez nią postacią. 

A udało się jej to nie po raz pierwszy. Aleksandra Adamska urodziła się w 1990 roku w Katowicach i już jako dwulatka próbowała swoich sił na teatralnej scenie. Dziś ma 28 lat i masę ról na koncie. Fani jej talentu mieli okazję poznać ją jeszcze w 2011 roku. Wówczas zaczynała swoją karierę jako bohaterka serialowych produkcji - w Pierwszej miłości wcieliła się w klientkę pubu, w serialu Julia w dziennikarkę, a w Hotelu 52 w 2013 roku w Karolinę Malicką. Na swoim koncie ma masę ról teatralnych, ale głośniej zrobiło się o niej za sprawą roli Laury w Drugiej Szansy, w której zagrała dziewczynę Ksawerego Kryńskiego (w tej roli Maciej Musiałowski).

Zaczęto zastanawiać się, kim jest Ola Adamska - dziewczyna, która magnetyzuje spojrzeniem. Publiczność zapamiętała ją jednak z roli Sylwii Małeckiej w serialu O mnie się nie martw oraz z Diagnozy, gdzie wciela się w Dagmarę Mazurek. W tym roku mamy okazję podziwiać ją w roli Wandy Orzechowskiej w filmie Miłość jest wszystkim. A jaka Ola Adamska jest prywatnie?

Jej mama była choreografem zespołu folklorystycznego, a tata jest muzykiem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. Ola tańczy w zespole folklorystycznym Politechniki Śląskiej – Dąbrowiacy, z którym zdobyła liczne nagrody. Ola nie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym w sieci, dlatego zazwyczaj w jej social mediach znajdziemy zdjęcia prosto z planu. Fani aktorki twierdzą, że Aleksandrę Adamską łączy coś więcej z Marcinem Korczem, serialowym partnerem Adamskiej. Informacja ta nie została jednak potwierdzona ani przez aktora ani przez aktorkę. 

Teraz gwiazdę mamy okazję podziwiać w filmie Miłość jest wszystkim i wiele wskazuje na to, że przyszły rok będzie należał do niej! Mocno trzymamy kciuki za rozwój jej kariery! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.