Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
Fot. materiały prasowe
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kim jest Nicole Bogdanowicz - jedna z najmłodszych uczestniczek Tańca z gwiazdami 11?

Gwiazdę „Przyjaciółek” spotkał 2 lata temu prawdziwy dramat...

Rafał Kowalski 6 marca 2020 19:31
Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
Fot. materiały prasowe

Tej wiosny w telewizji emocji na pewno nie zabraknie! Wszystko za sprawą kolejnej, 11. już edycji Tańca z gwiazdami emitowanej w Polsacie. W show wystąpi bowiem plejada sław – Anna Karwan, Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Edyta Zając czy… Nicole Bogdanowicz! Co wiemy o 21-latce, która dzięki swojej urodzie, talentowi i świetnemu partnerowi Kamilowi Kuroczce ma szansę zajść bardzo daleko?

Nicole Bogdanowicz – najważniejsze role, pożar domu, bliscy

Choć najbardziej znaną rolą Nicole Bogdanowicz jest Julka Strzelecka z Przyjaciółek, to 21-letnia aktorka pojawiła się także w takich tytułach jak Baby Bump, Ślad, Na sygnale czy Po prostu przyjaźń. Początkująca aktorka ukończyła najpierw warszawskie XL Liceum Ogólnokształcące im. S.Żeromskiego a następnie wydział produkcji Warszawskiej Szkoły Filmowej.

Nie tylko jednak aktorstwo jest pasją nowej uczestniczki Tańca z gwiazdami. Prywatnie jej wolny czas zajmują też judo, pływanie, jazda konna i szlifowanie języka angielskiego. Gwiazda regularnie prowadzi swój Instagram (@nicole.bogdanowicz), gdzie na chwilę przed startem show Polsatu obserwuje ją 49 tysięcy osób.

Niestety, 21-latka ma także za sobą trudne chwile. Mowa o pożarze jej domu, do którego doszło w październiku 2018 roku. „W jej domu pod Warszawą, w którym mieszka z bratem i tatą, wybuchł pożar. Tata jest poparzony i trafił do szpitala. Magda natychmiast zadzwoniła do Nicole, żeby dodać jej otuchy. Powiedziała, że może na nią liczyć, gdyby tylko potrzebowała pomocy”, opisała tragiczne zdarzenie Rewia. Ten sam tytuł dotarł do informacji, że ojciec aktorki niestety ucierpiał w pożarze, przez co przez miesiąc walczył o zdrowie i życie w szpitali. Na szczęście w połowie grudnia 2018 roku podano pierwsze pozytywne informacje. „Tata Nicole kilka dni temu wyszedł ze szpitala, choć na razie jest bardzo osłabiony i czeka go intensywna rehabilitacja”, mówił informator Rewii.

Pożar miał pokrzyżować plany Nicole, która chciała wyjechać do USA i zgłębiać tam tajniki aktorstwa. To na nią jednak spadł obowiązek opieki nad bratem, gdy tata był pod opieką lekarzy. Jesteśmy jednak pewni, że wygrana walka o jego zdrowie wynagradza wszystko.

Jak ulubienica widzów Przyjaciółek poradzi sobie w Tańcu z gwiazdami? Zobaczymy już dziś o 20:00. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nicole Bogdanowicz (@nicole.bogdanowicz)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.