aktor tomasz ciachorowski nekany w szkole
Fot. VIPHOTO/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Tomasz Ciachorowski był nękany w szkole. Z okazji urodzin zdecydował się opublikować nietypowy wpis...

Jego słowa łamią serce...

Aleksandra Andrzejak 7 kwietnia 2021 17:46
aktor tomasz ciachorowski nekany w szkole
Fot. VIPHOTO/East News

Tomasz Ciachorowski 5 kwietnia 2021 skończył 41 lat. Z tej okazji zdecydował się opublikować na Instagramie nietypowy wpis, w którym przyznaje się, że w szkole był szykanowany. Czytając jego słowa trudno się nie wzruszyć.

Tomasz Ciachorowski: filmy i seriale

Tomasz Ciachorowski urodził się 5 kwietnia 1980 roku w Gdańsku. Ukończył oceanotechnikę na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Podczas studiów był związany z amatorskim teatrem Tytuteraz. W kolejnych latach był aktorem wielu teatrów.

W 2008 roku  zadebiutował na szklanym ekranie rolą Jana Złotopolskiego w serialu Złotopolscy. Widzowie znają go także z ról w takich serialach jak: Majka, M jak miłość, Pierwsza miłość, Na dobre i na złe. Tomasz Ciachorowski wystąpił także w dwóch popularnych show: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami i Agent – Gwiazdy.

Zobacz także: Julia Kamińska wyznała, że była molestowana. „Nie zdawałam sobie z tego sprawy, choć czułam się źle”

ciachorowski byl nekany przez kolegow
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/East News
Tomasz Ciachorowski na pokazie Dawida Wolińskiego, 2019

Aktor Tomasz Ciachorowski był nękany w szkole

Tomasz Ciachorowski z okazji swoich 41 urodzin zdecydował się opublikować na swoim profilu na Instagramie nietypowy wpis. Wyznał w nim, że był szykanowany przez kolegów i koleżanki ze szkoły. „Moja 41 wiosna. Przytulam cię dwunastoletni Tomku. Chcę Ci powiedzieć, że czeka cię ekscytujące życie, pełne przygód i niezwykłych historii” - rozpoczął wpis.

Aktor pokazał zdjęcie z czasów, gdy miał 12 lat. Przyznał także, że przez wiele lat miał problemy z samoakceptacją. „Chcę żebyś wiedział, że spotkasz na swojej drodze fantastycznych, życzliwych ci ludzi. Odkryjesz w sobie talent, który zaczniesz rozwijać i dzięki temu zaczniesz się w końcu lubić, a z czasem zaakceptujesz siebie w pełni” - napisał Tomasz.

Zobacz także: Trudne wspomnienia Weroniki Rosati z łódzkiej filmówki: „Wyżywali się na mnie psychicznie”

Wpis zakończył wzruszającą puentą: „Znoś dzielnie docinki i szykany ze strony rówieśników - kiedyś będziesz ponad to! Uśmiechnij się, głowa do góry i uwierz w siebie. Happy birthday to me”. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?