Z OSTATNIEJ CHWILI

Marcel Sabat, aktor M jak miłość i Kamienie na szaniec wziął ślub!

Tak romantycznych zdjęć dawno nie widzieliśmy

Gabriela Czernecka 22 lipca 2019 15:09

Aktor M jak Miłość i Kamienie na szaniec, Marcel Sabat, wziął ślub. Od ponad trzech lat był w związku z piękną modelką, Natalią Filipczuk. Zakochani chętnie dzielili się w sieci wspólnymi fotografiami. Najnowsze zdjęcia zaskoczyły jednak internautów, bowiem okazało się, że para jest już po ślubie. Poznajcie szczegóły!

Marcel Sabat wziął ślub. Kim jest jego żona?

Marcel Sabat zasłynął dzięki roli „Zośki” w ekranizacji kultowej książki Kamienie na Szaniec. Niedawno mieliśmy okazję podziwiać go w hitowym serialu Odwróceni. Ojcowie i córki. Aktor zagrał także w takich produkcjach, jak: Wyklęty, Kamerdyner czy Ślad. Jest także właścicielem firmy odzieżowej Marcel Sabat Clothes: „Prowadzę swoją markę ciuchów, staram się to rozkręcać równolegle, trudno jest pogodzić te rzeczy, ale na razie daję radę. Jest tego dużo, gorzej byłoby gdybym nic nie robił, siedział w domu i zastanawiał się co dalej ze mną, co będę robił dalej”, mówił w jednym z wywiadów. 

20 lipca 2019 roku wraz z ukochaną stanął na ślubnym kobiercu. Marcel Sabat i Natalia Filipczuk powiedzieli sobie sakramentalne „tak”w kościele św. Franciszka Ksawerego w miejscowości Przywidz na Pomorzu. Świadkiem pana młodego był aktor, Dawid Czupryński znany z serialu Na Wspólnej

Wyjątkowymi fotografiami z uroczystości, których autorem jest Wild Heart Stories, podzielił się sam pan młody. Marcel Sabat podpisał zdjęcia w romantyczny sposób: „Kocham Cię Natalio Sabat ❤️To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Chcieliśmy podziękować wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Najbardziej dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że włożyli trud w nasze wychowanie i dają nam niesamowite wsparcie”, czytamy. 

Kim jest żona Marcela Sabata? Natalia Filipczuk to znana modelka, miłośniczka podróży i zdrowego stylu życia. W dniu swojego ślubu z Marcelem Sabatem miała na sobie zjawiskową kreację z Atelier Juliette. Młodej parze serdecznie gratulujemy, a Was zapraszamy do galerii, gdzie zobaczycie zdjęcia z ceremonii!.Tak romantycznych zdjęć dawno nie widzieliśmy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.