WIDEO VIVY!

Mazury to ich azyl. „Już niedługo czeka nas piękna pogoda, konie, woda…”

O mężu i planach Agnieszka Woźniak-Starak mówiła nam w czerwcu

Rafał Kowalski 18 sierpnia 2019 13:13

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak trzy lata temu połączył związek małżeński, ale para przede wszystkim mówi o sobie jak o najlepszych przyjaciołach. Zakochanych łączy wiele wspólnych pasji jak miłość do zwierząt czy spotkań towarzyskich. Prezenterka TVN opowiedziała nam o tym, jak jej mąż przetrwał 3 miesiące, podczas których ona była skupiona na prowadzeniu Big Brothera. Podczas wywiadu przeprowadzonego dwa miesiące temu Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała nam też o planach wakacyjnych.

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu i azylu na Mazurach

W ostatnich miesiącach dziennikarka mocno skupiła się na pracy. Wszystko za sprawą przywróconego po latach na wizję show Big Brother, które emitowane było w TVN7. Rola prowadzącej jest jednak wymagająca i absorbująca na tyle, że gwiazda musiała śledzić wszystkie odcinki popularnego show. Okazuje się, że do tej rozrywki dołączał chętnie Piotr Woźniak-Starak. „Mąż wciągnął się w program. To jest śmieszne, bo niby mówił „o Jezus Maria”, a z drugiej strony chciał ze mną oglądać kolejne odcinki. […] Cieszył się, że zdążał o 20:00 być w domu na program. To było fajne, bo mogliśmy go razem śledzić, a przy okazji komentować sobie wszystkie w niewybredny sposób”, mówiła nam Agnieszka Woźniak-Starak.

Przy okazji zbliżającego się lata zapytaliśmy gwiazdę TVN o to, jakie ona i mąż mają plany wypoczynkowe. Dziennikarka bez zastanowienia opowiedziała o urlopie w rodzinnej posiadłości ukochanego położonej przy jeziorze Kisajno. „Plany mamy w zasadzie takie, jak co roku. Bardzo lubię wykorzystywać ciepłe miesiące na wakacje w Polsce. Niedługo Mazury. Oby jak najdłużej była piękna pogoda. Mamy tam wodę, konie… Wszystko to sprawia mi mnóstwo frajdy”, usłyszeliśmy od żony Piotra Woźniaka-Staraka.

27 sierpnia para będzie obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Co jeszcze na temat relacji z Piotrem i programu Big Brother zdradziła nam dziennikarka? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.