WIDEO VIVY!

Mazury to ich azyl. „Już niedługo czeka nas piękna pogoda, konie, woda…”

O mężu i planach Agnieszka Woźniak-Starak mówiła nam w czerwcu

Rafał Kowalski 18 sierpnia 2019 13:13

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak trzy lata temu połączył związek małżeński, ale para przede wszystkim mówi o sobie jak o najlepszych przyjaciołach. Zakochanych łączy wiele wspólnych pasji jak miłość do zwierząt czy spotkań towarzyskich. Prezenterka TVN opowiedziała nam o tym, jak jej mąż przetrwał 3 miesiące, podczas których ona była skupiona na prowadzeniu Big Brothera. Podczas wywiadu przeprowadzonego dwa miesiące temu Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała nam też o planach wakacyjnych.

Agnieszka Woźniak-Starak o mężu i azylu na Mazurach

W ostatnich miesiącach dziennikarka mocno skupiła się na pracy. Wszystko za sprawą przywróconego po latach na wizję show Big Brother, które emitowane było w TVN7. Rola prowadzącej jest jednak wymagająca i absorbująca na tyle, że gwiazda musiała śledzić wszystkie odcinki popularnego show. Okazuje się, że do tej rozrywki dołączał chętnie Piotr Woźniak-Starak. „Mąż wciągnął się w program. To jest śmieszne, bo niby mówił „o Jezus Maria”, a z drugiej strony chciał ze mną oglądać kolejne odcinki. […] Cieszył się, że zdążał o 20:00 być w domu na program. To było fajne, bo mogliśmy go razem śledzić, a przy okazji komentować sobie wszystkie w niewybredny sposób”, mówiła nam Agnieszka Woźniak-Starak.

Przy okazji zbliżającego się lata zapytaliśmy gwiazdę TVN o to, jakie ona i mąż mają plany wypoczynkowe. Dziennikarka bez zastanowienia opowiedziała o urlopie w rodzinnej posiadłości ukochanego położonej przy jeziorze Kisajno. „Plany mamy w zasadzie takie, jak co roku. Bardzo lubię wykorzystywać ciepłe miesiące na wakacje w Polsce. Niedługo Mazury. Oby jak najdłużej była piękna pogoda. Mamy tam wodę, konie… Wszystko to sprawia mi mnóstwo frajdy”, usłyszeliśmy od żony Piotra Woźniaka-Staraka.

27 sierpnia para będzie obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Co jeszcze na temat relacji z Piotrem i programu Big Brother zdradziła nam dziennikarka? Zobaczcie nasze wideo. 

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.