Agnieszka Hyży
Fot. VIPHOTO/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Hyży zadebiutowała z ciążowym brzuchem na salonach. Wyglądała promiennie

Dziennikarka po raz pierwszy od miesięcy pokazała się publicznie

Dorota Falkowska 18 sierpnia 2021 21:01
Agnieszka Hyży
Fot. VIPHOTO/East News

W środowe popołudnie odbyła się konferencja prasowa, w której po raz pierwszy od miesięcy wzięła udział Agnieszka Hyży. Dziennikarka w miniony poniedziałek ogłosiła światu radosną nowinę, że jest w siódmym miesiącu ciąży, dodając przy tym zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. W treści posta na Instagramie Agnieszka Hyży nie kryła radości z faktu, że jej i mężowi udało się zachować wiadomość o wyczekiwanym potomstwie tylko dla siebie. Małżeństwo cieszy się, że mogło podzielić się tą ważną informacją dopiero teraz i osobiście. 

"Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szeroko, moje zostawię lekko uchylone". 

Dzień później fani mogli przeczytać kolejny post, tym razem z podziękowaniami za wszystkie życzliwe wiadomości, które dziennikarka otrzymała po ogłoszeniu radosnych wieści. Dodała przy tym, że niektóre pytania pozwoli sobie przemilczeć.

"Bardzo chciałabym PODZIĘKOWAĆ w imieniu swoim i moich bliskich za ogrom wiadomości. NIE SPODZIEWAŁAM SIĘ TEGO. Kilka dni zajmie mi odpowiadanie na nie, bardzo chciałabym móc na spokojnie odnieść się do tego co czytam. Nikogo nie chce zostawić bez odpowiedzi …choć niektóre pytania przemilczę."

Czytaj też: Agnieszka Hyży poruszyła temat „nieudanych ciąż”

Agnieszka Hyży w 7. miesiącu ciąży podczas konferencji prasowej. Jak wyglądała?

Dziennikarka po raz pierwszy od miesięcy pokazała się publicznie. W środowe popołudnie można było podziwiać Agnieszkę Hyży na konferencji prasowej pewnej marki, którą poprowadziła. Dziennikarka dobrała na ten event kreację podkreślającą ciążowe krągłości. Szara bluzka zestawiona z krótkimi spodenkami i jasną, elegancką marynarką sprawiły, że przyszła mama prezentowała się znakomicie. Całości dopełniały sandały na obcasie, które uwydatniały jej szczupłe nogi. Mimo zaokrąglonego brzuszka, gwiazda wciąż prezentuje figurę modelki.  

Zobacz także: Mary Komasa będzie mamą! „Czekaliśmy na nią trzynaście lat”, mówi szczerze o ciąży. Artystka opowiedziała o chorobie, z którą zmaga się od wielu lat

AGnieszka Hyży na konferencji prasowej
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.