Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży jest w ciąży! Piękne fotografie podbiły serca internautów

Agnieszka i Grzegorz Hyży wkrótce zostaną rodzicami

Ksenia Krasko 16 sierpnia 2021 12:14
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży są jedną z tych par, które pomimo popularności starają się zachować jak najwięcej prywatności. Rzadko udzielają wywiadów i nie opowiadają o szczegółach życia osobistego, przez co budzą ciekawość fanów. Teraz, ze względu na wyjątkowo radosną wieść, postanowili zrobić wyjątek – gwiazda Polsatu właśnie poinformowała na swoim Instagramie, że wraz z mężem spodziewają się dziecka.

Agnieszka Hyży jest w ciąży

W lipcu zakochani obchodzili szóstą rocznicę ślubu, i jak się okazuje, już wtedy wiedzieli, że ich rodzina się powiększy. „Drodzy, każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał...”, podzieliła się z obserwatorami Agnieszka Hyży.

Jak przyznała dziennikarka, przez długi czas walczyli o dziecko. „Przez ostatnie siedem miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze[...]”, czytamy.

Zobacz też: Agnieszka Hyży poruszyła temat „nieudanych ciąż”

Agnieszka Hyży dała do zrozumienia, że para jak najdłużej chciała zachować szczęśliwe wieści dla siebie, ale przyznała, że „nie da się dłużej ukrywać jej stanu”. „Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego”, wyznała, dodając, że będzie konsekwentna w dbaniu o prywatność swoją i swoich bliskich.

Agnieszka Hyży o ciąży. Wspiera osoby, które o nią walczą

Agnieszka Hyży zwróciła się również do osób, które wciąż walczą o spełnienie marzenia, jakim jest dziecko. „[...] pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to, by dać innym nadzieję. To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony – dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze – moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone”, czytamy.

Zobacz też: Mary Komasa będzie mamą! „Czekaliśmy na nią trzynaście lat”, mówi szczerze o ciąży. Artystka opowiedziała o chorobie, z którą zmaga się od wielu lat

Dziennikarka podziękowała także tym, którzy wspierali małżeństwo w najtrudniejszych momentach. „[...] Wy wiecie najlepiej, jak ten zawiły życiowy szlak wyglądał. Ilość i wachlarz emocji, jakie nam towarzyszą, są trudne do okiełznania. Zmiany, o których pisałam jeszcze niedawno, są zarówno końcem jak i początkiem „czegoś”, co trudno ująć i opisać słowami”, podkreśla gwiazda Polsatu na swoim Instagramie.

„Wspólnie z Grzegorzem i naszymi dziećmi jesteśmy bardzo szczęśliwi. To nasza siła! Amor vincit omnia! Vince in bono malum!”, podsumowała radosne wieści, dodając dwie sentencje łacińskie – „miłość wszystko zwycięża” oraz „zło dobrem zwyciężaj”. Dziennikarka po raz drugi zostanie mamą – ma już córkę Martę z poprzedniego związku.

Gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.