Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży jest w ciąży?!

Gwiazda opublikowała na Instagramie wymowny wpis

Sabina Zięba 19 stycznia 2020 12:15
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży należała do grona gwiazd bardzo aktywnych na Instagramie. Chętnie dzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwymi chwilami, często publikując różne ujęcia. W ostatnim czasie się to zmieniło. Dziennikarka przez pierwsze dwa tygodnie stycznia milczała na swoim profilu, by nagle zaskoczyć radosną wiadomością! Jest w ciąży?

Druga ciąża Agnieszki Hyży

Prezenterka od ponad pięciu lat tworzy szczęśliwy związek z muzykiem, Grzegorzem Hyży. Wspólnie wychowują dzieci z poprzednich małżeństw. Z najnowszego wpisu dziennikarki można wywnioskować, że teraz zdecydowali się na wspólne potomstwo!

W sobotę 18 stycznia, Agnieszka Hyży opublikowała na Instagramie swój portret. Znaczący jest opis owego zdjęcia: „Stuk puk Trochę mnie tu nie było... Wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY?? Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne”.

Fani gwiazdy momentalnie zaczęli w komentarzach gratulować jej stanu błogosławionego. Dziennikarka jeszcze w żaden sposób nie odniosła się do tych miłych słów, ani nie zdementowała szczęśliwej wiadomości.

Myślicie, że rzeczywiście jest w ciąży?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było ... wypadłam z (o)BIEGU 💁‍♀️🤦‍♀️ Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło🙈 Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać żeby urodziło i ...zaczęło żyć swoim życiem💪💪🤭 Brzmi dwuznacznie :) i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne😄 DOBREGO WEEKENDU ❤️ ______________________________________________________________#nowy #rok #2020 #friday #idzie #nowe #zmiany #girlboss #mood #happygirl #smile #weekend #kiss

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.