Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży jest w ciąży?!

Gwiazda opublikowała na Instagramie wymowny wpis

Sabina Zięba 19 stycznia 2020 12:15
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży należała do grona gwiazd bardzo aktywnych na Instagramie. Chętnie dzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwymi chwilami, często publikując różne ujęcia. W ostatnim czasie się to zmieniło. Dziennikarka przez pierwsze dwa tygodnie stycznia milczała na swoim profilu, by nagle zaskoczyć radosną wiadomością! Jest w ciąży?

Druga ciąża Agnieszki Hyży

Prezenterka od ponad pięciu lat tworzy szczęśliwy związek z muzykiem, Grzegorzem Hyży. Wspólnie wychowują dzieci z poprzednich małżeństw. Z najnowszego wpisu dziennikarki można wywnioskować, że teraz zdecydowali się na wspólne potomstwo!

W sobotę 18 stycznia, Agnieszka Hyży opublikowała na Instagramie swój portret. Znaczący jest opis owego zdjęcia: „Stuk puk Trochę mnie tu nie było... Wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY?? Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne”.

Fani gwiazdy momentalnie zaczęli w komentarzach gratulować jej stanu błogosławionego. Dziennikarka jeszcze w żaden sposób nie odniosła się do tych miłych słów, ani nie zdementowała szczęśliwej wiadomości.

Myślicie, że rzeczywiście jest w ciąży?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było ... wypadłam z (o)BIEGU 💁‍♀️🤦‍♀️ Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło🙈 Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać żeby urodziło i ...zaczęło żyć swoim życiem💪💪🤭 Brzmi dwuznacznie :) i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne😄 DOBREGO WEEKENDU ❤️ ______________________________________________________________#nowy #rok #2020 #friday #idzie #nowe #zmiany #girlboss #mood #happygirl #smile #weekend #kiss

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.