Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży jest w ciąży?!

Gwiazda opublikowała na Instagramie wymowny wpis

Sabina Zięba 19 stycznia 2020 12:15
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży należała do grona gwiazd bardzo aktywnych na Instagramie. Chętnie dzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwymi chwilami, często publikując różne ujęcia. W ostatnim czasie się to zmieniło. Dziennikarka przez pierwsze dwa tygodnie stycznia milczała na swoim profilu, by nagle zaskoczyć radosną wiadomością! Jest w ciąży?

Druga ciąża Agnieszki Hyży

Prezenterka od ponad pięciu lat tworzy szczęśliwy związek z muzykiem, Grzegorzem Hyży. Wspólnie wychowują dzieci z poprzednich małżeństw. Z najnowszego wpisu dziennikarki można wywnioskować, że teraz zdecydowali się na wspólne potomstwo!

W sobotę 18 stycznia, Agnieszka Hyży opublikowała na Instagramie swój portret. Znaczący jest opis owego zdjęcia: „Stuk puk Trochę mnie tu nie było... Wypadłam z (o)BIEGU. Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło. Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY?? Więc już nie mogę się doczekać, żeby urodziło i... zaczęło żyć swoim życiem. Brzmi dwuznacznie i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne”.

Fani gwiazdy momentalnie zaczęli w komentarzach gratulować jej stanu błogosławionego. Dziennikarka jeszcze w żaden sposób nie odniosła się do tych miłych słów, ani nie zdementowała szczęśliwej wiadomości.

Myślicie, że rzeczywiście jest w ciąży?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stuk puk‼️ Trochę mnie tu nie było ... wypadłam z (o)BIEGU 💁‍♀️🤦‍♀️ Jak Wasz początek 2020? Jakieś te doby krótsze się stały w tym dwudziestoleciu ... pół miesiąca przemknęło🙈 Ale jak to się mówi... CISZA TO WIELKI ŻYWIOŁ, W KTÓRYM RODZĄ SIĘ WIELKIE RZECZY‼️ Więc już nie mogę się doczekać żeby urodziło i ...zaczęło żyć swoim życiem💪💪🤭 Brzmi dwuznacznie :) i niech tak zostanie. Niedopowiedzenia są ... fajne😄 DOBREGO WEEKENDU ❤️ ______________________________________________________________#nowy #rok #2020 #friday #idzie #nowe #zmiany #girlboss #mood #happygirl #smile #weekend #kiss

Post udostępniony przez Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy)

Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.