Piotr Rubik i Agata Rubik z córkami: 9-letnią Heleną oraz 5-letnią Alicją
Fot. Instagram @piotrrubik
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Rubik zrezygnowała z alkoholu. „Dojrzewałam do tej decyzji”

Gwiazda wyznała, co myśli o promowaniu alkoholu w mediach społecznościowych 

Dorota Falkowska 22 września 2022 08:54
Piotr Rubik i Agata Rubik z córkami: 9-letnią Heleną oraz 5-letnią Alicją
Fot. Instagram @piotrrubik

Agata Rubik kojarzona jest przede wszystkim jako żona Piotra Rubika, znanego kompozytora i szczęśliwa mama dwóch córek. Ale ci, którzy obserwują ją na Instagramie, mogą poznać gwiazdę od nieco bardziej prywatnej strony. Na swoim profilu Agata Rubik jest niezwykle aktywna, chętnie dzieli się z obserwatorami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Jej wyznanie o niespożywaniu alkoholu zrobiło na fanach wrażenie. Mama dwójki córek nawiązała do decyzji jej koleżanek z branży. 

Agata Rubik nie pije alkoholu. Zdradziła powód

Podczas jednej z organizowanych przez siebie sesji pytań i odpowiedzi, Agata Rubik wyznała, że nie pije alkoholu od sierpnia. "Nie wiem, czy na stałe, ale poważnie rozważam taką opcję", wyznała gwiazda. Zaintrygowani tą odpowiedzią użytkownicy Instagrama zadali więcej pytań w temacie abstynencji. Agata Rubik w kolejnym InstaStories rozwinęła swoją odpowiedź. 

"Myślę, że dojrzewałam do tej decyzji od dłuższego czasu. Zauważyłam totalny spadek energii i coraz częściej pojawiające się poczucie beznadziei". 

Czytaj też: Tak wyglądają dziś córki Piotra i Agaty Rubików. Helena i Alicja niesamowicie wyrosły!

35-latka podkreśla, że alkohol zatruwa nasze ciało i jeśli nie zrezygnuje z niego całkowicie, planuje przynajmniej ograniczyć go do maksimum. Żona Piotra Rubika nawiązała także do zachowań swoich koleżanek z branży, tym samym żałując swoich wcześniejszych publikacji nawiązujących do napojów wysokoprocentowych. 

"Zgadzam się z tym, że promowanie alkoholu w social mediach jest mega słabe. Czy za pieniądze, czy jako element lifestyle'u. Nigdy więcej tego nie zrobię", podkreśliła na Instagramie. 

Publiczna deklaracja z pewnością jest bardziej motywująca, ale także inspirująca dla innych. 

Zobacz także: „Warto spędzać czas z rodziną". Jakim ojcem jest Piotr Rubik? Oto jego mniej znane oblicze

Agata Rubik zrezygnowała z alkoholu. „Dojrzewałam do tej decyzji”
Fot. Instagram @agata_rubik
Agata Rubik zrezygnowała z alkoholu. „Dojrzewałam do tej decyzji”
Fot. Instagram @agata_rubik

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?