Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Agata Rubik szczerze o różnicy wieku w małżeństwie: „To, co piszą o nas w internecie ludzie...”

Czy małżeństwu Rubików różnica wieku w jakikolwiek sposób przeszkadza?

Gabriela Czernecka 12 kwietnia 2021 13:52
Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Agata i Piotr Rubikowie tworzą jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Ich ślubem w 2008 roku żyła cała Polska. Pobrali się dwanaście lat temu i wciąż są wzorem małżeńskiego szczęścia. Za sprawą udziały pary w programie Power Couple zakochani znów wrócili na pierwsze strony gazet. Co sądzą o ciągłych komentarzach na temat różnicy wieku? Agata Rubik krótko odniosła się do tych doniesień na swoim Instagramie. Poznajcie szczegóły.

Rubikowie o różnicy wieku w związku

On był u szczytu sławy, ona stawiała pierwsze kroki w modelingu. Agata i Piotr Rubikowie poznali się podczas wyborów Miss Polonia i szybko stworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. W 2008 roku stanęli na ślubnym kobiercu, a niespełna rok później po raz pierwszy zostali rodzicami córeczki Heleny. W 2013 roku na świat przyszła druga córka, Alicja. 

ZobaczNikt nie dawał im szans... Agata i Piotr Rubikowie obchodzą 14. rocznicę związku!

Choć nikt nie wierzył, że ich uczucie przetrwa, oni każdego dnia udowadniają, że miłość jest w stanie pokonać wszelkie przeszkody. Dlaczego tak wielu było przeciwnych ich miłości? Gdy tylko się związali media rozpisywały się o różnicy wieku. Agata Rubik jest młodsza od swojego męża o 19 lat. Na nich różnica wieku nigdy nie robiła większego wrażenia. Czy w tej kwestii coś się zmieniło wraz z upływem lat?

„Ci, którzy sobie żartowali z tego albo mówili złe rzeczy już teraz zamilkli, bo widzą, że to wszystko działa. W świecie facetów jest to sukces, jeżeli ma się o wiele młodszą żonę. Ze strony moich kolegów czy przyjaciół absolutnie był szacun”, mówił Piotr Rubik niedawno w programie Izabeli Janachowskiej. Para zapewniła wówczas, że nigdy nie przeszkadzała im różnica wieku. Mimo to wciąż małżeństwo słyszy takie pytania.

Agata Rubik o różnicy wieku w małżeństwie

W niedzielę Agata Rubik na swoim Instagramie postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów, dotyczące jej związku z kompozytorem i jedno z nich dotyczyło właśnie różnicy wieku między małżonkami. Jak skomentowała je Agata Rubik? Krótko i dosadnie: „Nigdy nie było żadnych docinków na ten temat ze strony osób, które są nam bliskie. Natomiast niejednokrotnie wam mówiłam, że to, co piszą o nas w internecie ludzie, którzy nas nie znają, zupełnie mnie nie obchodzi i niespecjalnie rusza”, zapewniła. Trudno się dziwić, w końcu dystans do siebie to podstawa! 

Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Viva! czerwiec 2008
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.