O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Dziękuję losowi i mężowi za miłość”. Agata Młynarska świętuje 5. rocznicę ślubu!

Z tej okazji podzieliła się z fanami wyjątkowymi zdjęciami

Weronika Kostyra 22 marca 2019 18:52

Agata Młynarska od pięciu lat jest szczęśliwą żoną Przemysława Schmidta. Dopiero u jego boku odnalazła prawdziwą miłość. To trzecie małżeństwo dziennikarki, w międzyczasie długo była też singielką. Właśnie dzisiaj para odchodzi rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarka postanowiła podzielić się kilkoma niepublikowanymi wcześniej fotografiami z tego wyjątkowego dnia.

Zdjęcia ślubne Agaty Młynarskiej

Ślub w 2014 roku był bardzo skromną uroczystością. Młodej parze w Urzędzie Stanu Cywilnego towarzyszyli jedynie świadkowie, czyli Joanna Kurowska oraz Henryka Krzywonos-Strycharska. Panna młoda miała na sobie krótką różową sukienkę. „5 lat temu, w sobotnie popołudnie, dwoje ludzi mających na karku 50tkę postanowiło powiedzieć sobie „TAK”. Ceremonii towarzyszyli jedynie świadkowie Henia Krzywonos-Strycharska i Joanna Kurowska. I choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość. Nie wiem kiedy minęły te lata, ale wiem, że jesteśmy szczęśliwsi z dnia na dzień. Dziękuję losowi i mężowi za miłość”, podpisała fotografie we wzruszającym wpisie.

Fani są zachwyceni pamiątkowymi zdjęciami – gratulują i życzą dalszych lat w szczęściu i miłości. My także dołączamy się do życzeń! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.