Z tej okazji podzieliła się z fanami wyjątkowymi zdjęciami

Weronika Kostyra 22 marca 2019 18:52

Agata Młynarska od pięciu lat jest szczęśliwą żoną Przemysława Schmidta. Dopiero u jego boku odnalazła prawdziwą miłość. To trzecie małżeństwo dziennikarki, w międzyczasie długo była też singielką. Właśnie dzisiaj para odchodzi rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarka postanowiła podzielić się kilkoma niepublikowanymi wcześniej fotografiami z tego wyjątkowego dnia.

Zdjęcia ślubne Agaty Młynarskiej

Ślub w 2014 roku był bardzo skromną uroczystością. Młodej parze w Urzędzie Stanu Cywilnego towarzyszyli jedynie świadkowie, czyli Joanna Kurowska oraz Henryka Krzywonos-Strycharska. Panna młoda miała na sobie krótką różową sukienkę. „5 lat temu, w sobotnie popołudnie, dwoje ludzi mających na karku 50tkę postanowiło powiedzieć sobie „TAK”. Ceremonii towarzyszyli jedynie świadkowie Henia Krzywonos-Strycharska i Joanna Kurowska. I choć mężczyzna z przeszłością i kobieta po przejściach nie potrzebują certyfikatu zaświadczającego o związku, to jednak świadomość, że nazywamy się mężem i żoną sprawiła nam wielką radość. Nie wiem kiedy minęły te lata, ale wiem, że jesteśmy szczęśliwsi z dnia na dzień. Dziękuję losowi i mężowi za miłość”, podpisała fotografie we wzruszającym wpisie.

Fani są zachwyceni pamiątkowymi zdjęciami – gratulują i życzą dalszych lat w szczęściu i miłości. My także dołączamy się do życzeń! 

1/3
Agata Młynarska ślub
Copyright @Instagram @agata_mlynarska
1/3

Agata Młynarska od pięciu lat jest szczęśliwą żoną Przemysława Schmidta.

2/3
Agata Młynarska ślub
Copyright @Instagram @agata_mlynarska
2/3

Właśnie dzisiaj para odchodzi rocznicę ślubu.

3/3
Agata Młynarska ślub
Copyright @Instagram @agata_mlynarska
3/3

Ślub pary w 2014 roku był bardzo skromną uroczystością.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.