Agata Buzek
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Agata Buzek zdobyła się na osobiste wyznanie: „Kilka lat temu miałam myśli samobójcze...”

Dziś nauczyła się radości z życia

Rafał Kowalski 22 lutego 2019 15:59
Agata Buzek
Fot. East News

Nie zajmuje jej już przeszłość ani przyszłość, skupia się na teraźniejszości. Agata Buzek, o której mowa, lubi moment, w którym jest obecnie w życiu. Aktorka zagrała w kilku filmach, którym warto poświęcić uwagę. Córka trenera, Pearl, Kobro/Strzemiński. Opowieść fantastyczna, Ciemno. Prawie noc – wszystkie te tytuły można lub będzie można zobaczyć w kinach. Gwiazda poświęca też dużo czasu na szerzenie edukacji o wszystkich krokach, które możemy podjąć, by zwierzętom żyło się lepiej. Sama nie je mięsa od 20 lat, a przy okazji sprawy z odstrzeliwaniem dzików, poszła do lasu i powstrzymała myśliwych. Także prywatnie świetnie aktorka czuje się sama ze sobą. Ale nie zawsze tak było…

Agata Buzek o próbie samobójczej

W rozmowie z Wysokimi Obcasami Extra Agata Buzek zdobyła się na kilka bardzo osobistych wyznań. Choć na co dzień 42-latka nie lubi rozwodzić się na tym, co ją spotkało... „Mam opór, żeby siebie publicznie analizować. Tym bardziej, że ostatnio sama staram się tego nie robić, tylko brać to, co przychodzi. Brać, a niekoniecznie rozumieć. […] Kiedyś najbardziej bałam się samotności, przebywania samej. Bezpieczeństwo dawało mi tylko poczucie, że mam wokół siebie mnóstwo ludzi. Zaczęło się to zmieniać kilka lat temu”, powiedziała aktorka.

W pewnym momencie Buzek wyznała, że jeszcze niedawno życie porządnie dało jej w kość. Na tyle, że rozważała samobójstwo. „Było wiele różnych powodów, które w momencie kompletnego załamania, doła, zwątpienia i myśli samobójczych spowodowały, że wyszłam z tego jakaś inna”, wyznała Agata Buzek.

Na szczęście dziś aktorka jest już w zupełnie innym, lepszym momencie życia. Musiała się tego jednak nauczyć. Znalazła też nietypową pasję, dzięki której odzyskała spokój i która daje jej poczucia spełnienia. „Myślę, że do pogody ducha udało mi się wrócić. I nagle nie przeszkadza mi spędzanie czasu samej. A nawet bardzo potrzebuję być sama. Pójść sama na spacer z psem. Robić na szydełku… […] Wszystko robię z recyklingu, z odzysku, od ludzi, z second-handów, z rzeczy kupionych na szmatach za 3 złote. Piórniki, torebki, portmonetki, opakowania na tytoń, obroże dla psów, pojemniki na okulary”, opowiedziała Agata Buzek.

Czy Agata Buzek jest z Jackiem Braciakiem?

Przy okazji wywiady z Wysokimi Obcasami Extra aktorka odniosła się do plotek dotyczących jej rzekomego romansu z Jackiem Braciakiem. „Newsy na portalach plotkarskich tylko przypieczętowują moją pewność, jak bardzo nikt nie wie nic. […] Czegokolwiek się tkniemy, zaraz myślę, że ktoś to będzie czytał i natychmiast się cenzuruję. Albo myślę, że to zbyt błahy temat, albo że się zapuściłam na grunt, o którym niewiele wiem, więc co się mądrzę, lepiej spytać socjologa”, odpowiedziała wymijająco Agata Buzek. Jakkolwiek by nie było, przede wszystkim cieszymy się, że aktorka dobrze czuje się we własnym ciele. Po tak długiej drodze jaką przeszła, to jest najważniejsze  

Agata Buzek
Fot. East News

Agata Buzek,
Fot. Tomek Tyndyk

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.