Z ŻYCIA GWIAZD

Agata Buzek i Jacek Braciak po raz pierwszy publicznie razem!

Para już nie ukrywa łączącego ich uczucia?

Konrad Szczęsny 20 lutego 2019 21:01

Mimo że o ich relacji mówi się od kilku miesięcy, do tej pory Agata Buzek i Jacek Braciak jak ognia unikali publicznego pokazywania się razem. Wszystko zmieniło się wczoraj: para pojawiła się na premierze filmu Córka trenera w Krakowie. A to wywołało niemałe zainteresowanie mediów...

Agata Buzek i Jacek Braciak są parą? Historia związku pary

O tym, że łączy ich coś więcej niż tylko serdeczna przyjaźń, zaczęto spekulować na początku października 2018 roku. Wtedy to paparazzi przyłapali Agatę Buzek i Jacka Braciaka, gdy okazywali sobie czułość w trakcie jednego ze spacerów. To odbiło się w mediach szerokim echem, ponieważ od 2006 roku aktorka jest żoną Adama Mazana, teologa i historyka sztuki. W maju zeszłego roku roku pojawiły się co prawda doniesienia, że ich małżeństwo przeżywa poważny kryzys i wnieśli pozew o rozwód, jednak Agata Buzek im wówczas zaprzeczała.

Jednak jej czułe zdjęcia z Jackiem Braciakiem, opublikowane przez jeden z tabloidów jesienią, zdawały się potwierdzać spekulacje, że postanowiła zakończyć 12-letni związek. Oczywiście pozostawało to w sferze domysłów, ponieważ publicznie na temat relacji łączącej ją z kolegą z branży córka byłego premiera Jerzego Buzka nie chciała się wypowiadać...

Agata Buzek i Jacek Braciak po raz pierwszy razem publicznie

Najnowsze zdjęcia zdają się jednak potwierdzać, że parę łączy coś więcej niż koleżeństwo. 19 lutego, we wtorek, pojawili się w Krakowie na premierze filmu Córka trenera, w którym oboje zagrali To w trakcie zdjęć do tej produkcji między nimi miało narodzić się uczucie... 

Mimo że cały wieczór spędzili wspólnie, nie okazywali sobie czułości. Jedynie rozmawiali i wymieniali oszczędne uśmiechy. Media nie mają jednak wątpliwości, ze to potwierdzenie ich związku.

Historie związków Agaty Buzek i Jacka Braciaka

Agata Buzek od września 2006 jest żoną Adama Mazana, teologa i historyka sztuki. Mimo że w maju zeszłego roku pojawiły się doniesienia o ich rozstaniu, aktorka zaprzeczała, że jej małżeństwo przechodzi kryzys. 

Z kolei Jacek Braciak był związany m.in. z producentką filmową Iloną Braciak, z którą separację ogłosił w 2002 roku. Owocem ich miłości są dwie córki. Później pisano o jego relacji z Mają Hirsch (para ma córkę) oraz o związku z Martą Ścisłowicz i z Renatą Dancewicz.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia Jacka Braciaka i Agaty Buzek. Pasują do siebie?  

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.