Fot. Pawel Wodzynski/East News
o tym jest głośno

Widzowie The Voice of Poland oburzeni werdyktem. Odpadła typowana do wygranej Martyna Lasiecka

Na oficjalnym profilu programu zawrzało

Marcjanna Maryszewska 5 listopada 2023 15:00
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Widzowie nie kryją swojego oburzenia po ostatnim odcinku "The Voice of Poland". Wyeliminowanie typowanej do zwycięstwa Martyny Lasieckiej wywołało lawinę krytycznych komentarzy w mediach społecznościowych. Kontrowersje wywołuje przede wszystkim Daniel Borzewski — tancerz znany z występów w TVP. Zdaniem wielu fanów, mężczyzna powinien oddać swoje miejsce faworytce programu...

The Voice of Poland. Martyna Lasiecka pożegnała się z programem

W 14. edycji "The Voice of Poland" nie brakuje emocji. Uczestnicy toczą zaciętą walkę o kontrakt płytowy i 50 tys. zł pod czujnym okiem trenerów. W skład wchodzą: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Landberry oraz Tomson i Baron.

Po występie czteroosobowych drużyn dwoje uczestników z najwyższą liczbą głosów od widzów awansowali do kolejnego odcinka. Z pozostałej dwójki trener musiał wybrać jedną osobę, która została w grze o wielki finał. W drużynie Landberry doszło do sytuacji, która podzieliła widzów programu. Głosami widzów do kolejnego etapu przeszedł tancerz Daniel Borzewski, odrzucona zaś została faworytka typowana do wygranej — Martyna Lasiecka.

CZYTAJ TAKŻE: To on podbił serca jurorów i widzów w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kim jest Kuba Szmajkowski?

Fani oburzeni werdyktem The Voice of Poland. Mówią o ustawce

Widzowie są bardzo zdenerwowani werdyktem i wprost piszą o ustawce. Według nich umiejętności tej dwójki są nieporównywalne, a Martyna Lasiecka powinna zachować swoją pozycję w programie. "Jak to możliwe, że Daniel przeszedł głosami widzów, jak tysiące osób pisze, że nie powinien nawet dostać się do odcinków na żywo" — brzmi jeden z wielu komentarzy w temacie na oficjalnym profilu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Uczestnik Top Model wychowywał się bez rodziców. Po emisji sobotniego odcinka ujawnił smutną prawdę o swoim życiu

"Czyli Daniel to wasz nowy pupilek? Już tylko "Sylwester marzeń", a potem do Szwecji na Eurowizję", "Tancerzyk, co pracuje w TVP, przepychany jest chyba po znajomości", komentują inni. Pojawiają się nawet apele do tancerza, aby ten zrezygnował z dalszej walki o finał i honorowo oddał swoje miejsce Martynie.  

Martyna Lasiecka

Fot. TVP / Forum

Daniel Borzewski

Fot. Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.