GettyImages-643806992, Adele
Fot. Jon Kopaloff / FilmMagic/Contributor/Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Adele po raz pierwszy opowiedziała o relacji z synkiem

„Pyta, dlaczego nie kocham już jego taty”

Olga Figaszewska 18 października 2021 08:56
GettyImages-643806992, Adele
Fot. Jon Kopaloff / FilmMagic/Contributor/Getty Images

Adele powróciła po długiej przerwie. Kilka dni temu gwiazda opublikowała w sieci jeden z nowych utworów. Fanom brytyjskiej piosenkarki brakowało jej wrażliwości, talentu i niezwykłego głosu. Artystka rzadko udziela wywiadów, a jeśli już decyduje się na rozmowę z dziennikarzami, stara się jak najmniej mówić o życiu prywatnym. Tym razem zrobiła wyjątek i wyznała, jak wyglądają jej relacje z synkiem.

Adele o synku. Jak wyglądają ich relacje?

Muzyka to jej pasja i miłość, ale Adele zawsze na pierwszym miejscu stawia rodzinę. Gwiazda chroni swoją przestrzeń prywatną Przez lata była związana z Simonem Koneckim, z którym wspólnie doczekała się synka. Jednak ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu... Informacja o ich rozstaniu była zaskoczeniem da fanów gwiazdy, ponieważ wydawali się być parą idealną. Jak podawano, oświadczenie o separacji zostało wydane po tym, jak byli partnerzy doszli do porozumienia w najważniejszych kwestiach dotyczących podziału majątku.

„To jest bardzo smutna sytuacja. Adele i Simon prowadzili osobne życia już od jakiegoś czasu. Wśród ich przyjaciół było dobrze wiadomo, że tym razem nie uda im się tego rozwiązać. Próbowali przez lata, ale w końcu trzeba zaakceptować fakt, że coś po prostu się nie uda”, donosiła osoba z otoczenia artystki w rozmowie z The Sun.  Sąd w 2021 roku orzekł rozwód pary.

Sprawdź też: Adele jest już po rozwodzie. Proces trwał dwa lata

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wokalistka poświęca swoją całą uwagę wychowaniu dziecka. Angelo James ma już dziewięć lat. Adele i jej syna łączy wyjątkowa więź. To jemu dedykowała swój nowy album. „Cały album jest bardziej dedykowany mojemu synowi. Ale opowiada też o mojej więzi z nim i z jego tatą. Jest też o relacji ze sobą samą”, dodawała w Hits Radio.

Dodała też, że chłopiec nie do końca zdaje sobie sprawę z jej popularności. Podobno Angelo James zawsze porównuje ją do swoich ulubionych gwiazd Youtube’a. „Pewnego dnia uświadomił mi, ilu mam obserwatorów na YouTube. Okazuje się, że nie jest ich tak dużo jak w przypadku znanych gamerów”, mówiła wyraźnie rozbawiona artystka.

Adele nie ukrywa, że często przychodzi jej stawić czoła trudnych pytaniom zadawanym przez synka. Wokalistka zwierzyła się, że chłopiec przeżył silnie rozstanie rodziców i nie rozumie, dlaczego rodzice się rozstali. 

„On pyta mnie o tyle rzeczy, a ja nie potrafię odpowiedzieć, bo nie znam na nie odpowiedzi. Na przykład o to, dlaczego nadal nie możemy mieszkać z jego ojcem? [...] Pyta też, dlaczego nie kocham już jego taty. Pomyślałam, że kocham, ale już nie jestem już w nim zakochana. Dla dziecka nie ma to sensu”, mówiła gwiazda.  

Zobacz też: Adele ujawniła datę premiery nowej płyty! Napisała o tym w liście do fanów! To nie wszystko...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.