Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O tym się mówi

7. odcinek Tańca z Gwiazdami. To już ćwierćfinał!

Jak poradzili sobie uczestnicy?

Marta Nawacka 11 października 2021 22:15
Taniec z gwiazdami jury, 3 odcinek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

W ćwierćfinałowym, siódmym odcinku 12. edycji Tańca z Gwiazdami pozostały już tylko cztery pary. Już tylko dwa tygodnie dzielą uczestników od zdobycia Kryształowej Kuli! Jak tym razem wyglądały taneczne zmagania? Kto musiał pożegnać się z programem?

Siódmy odcinek Tańca z Gwiazdami

Na początek programu mogliśmy posłuchać występu Cleo, która także wystąpiła kiedyś w Tańcu z Gwiazdami. W tanecznym show zostały już tylko cztery pary: Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. 

W pierwszej turze taneczne zmagania rozpoczęli Sylwia Bomba i Jacek Jeschke wykonując choreografię hip-hopową, która jest raczej rzadkością na turniejach tanecznych. Za swój występ otrzymali 26 punktów. Następnie na parkiecie pojawili się Magdalena Kajra Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak i zatańczyli salsę. Choć ostatnio kończyli odcinek na zagrożonej pozycji, tym razem otrzymali od jurorów 40 punktów. Kolejni na parkiecie byli Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Para zatańczyła disco do piosenki „Gangnam style”, która okazała się być znienawidzona przez jury. Oceniono ich na 34 punkty. Jako ostatni zaprezentowali się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz w choreografii Bollywood, za którą dostali 29 punktów.

Czytaj też: Oliwia Bieniuk szczerze o hejcie i Tańcu z gwiazdami: „Jestem tym wszystkim zmęczona”

Siódmy odcinek Tańca z Gwiazdami – druga tura

W drugiej turze Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zdecydowali się na quickstepa, za którego jury nagrodziło ich 30 punktami. Jurorzy poinformowali ich, że jeśli przejdą dalej, w następnym odcinku zatańczą jive'a. Następnie wystąpili Magdalena Kajrowicz-Zapała i Rafał Maserak z walcem angielskim. Otrzymali 38 punktów i wizję zatańczenia quickstepa, jeśli przejdą do finału. Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zaprezentowali jive'a zdobywając 39 punktów. W następnym odcinku ma ich czekać tango. Ostatnia para, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, wykonali rumbę. Oceniono ich na 28 punktów, a jeśli znajdą się w półfinale zatańczą swinga.

W strefie zagrożenia znaleźli się Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke, którzy zostali najsłabiej ocenieni. Ostatecznie z programem musiała pożegnać się Sylwia Bomba. „Bardzo się cieszę, że nie będę musiała tańczyć tego jive'a i bardzo się cieszę, że wracam do mojej córki”, wyznała wzruszona.  

Zobacz także: Taniec z gwiazdami: Oliwia Bieniuk w stroju policjantki wyglądała jak mama. Czy czuła się wykorzystana?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.