Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Znamy pierwszego uczestnika 11. edycji Tańca z Gwiazdami! To spore zaskoczenie...

Stacja ogłosiła to podczas finału jubileuszowej edycji

Gabriela Czernecka 22 listopada 2019 22:20
Taniec z gwiazdami
Fot. Materiały prasowe

Ania Karwan pierwszą uczestniczką 11. edycji Tańca z Gwiazdami. Podczas finału jubileuszowej edycji tanecznego show, tuż przed ogłoszeniem wyników, podano, że już wiosną rusza kolejna edycja programu. Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, prowadzący Taniec z Gwiazdami, ogłosili, że w przyszłej edycji na tanecznym parkiecie zobaczymy... Anię Karwan! Poznajcie szczegóły.

Ania Karwan w Tańcu z Gwiazdami

Za nami 10. edycja Tańca z Gwiazdami. Finalistami zostali Damian Kordas i Barbara Kurdej-Szatan. Przez tyle odcinków przełamywali własne słabości, stawiali czoła surowym ocenom jurorów i z niecierpliwością oczekiwali na werdykt, czy przejdą do kolejnego odcinka. Dziś wszystko stało się jasne. Zwycięzcą 10. edycji Tańca z Gwiazdami zostali Damian Kordas i Janja Lesar. Para wykonała trzy tańce - paso doble, cha-chę i taniec w stylu show dance.

Choć walka w finale była wyrównana to właśnie oni zyskali więcej głosów widzów. Zwycięska para 10. edycji Tańca z Gwiazdami otrzymała Kryształową Kulę oraz nagrodę pieniężną - Damian Kordas wygrał 100 tysięcy złotych, a partnerująca mu Janja Lesar 50 tysięcy złotych. Więcej o finale 10. edycji Tańca z Gwiazdami przeczytacie tutaj>>

Zanim jednak poznaliśmy wynik wszyscy uczestnicy jubileuszowej edycji odtańczyli walca do utworu What the World Needs now, który wykonała Ania Karwan. Chwilę po poruszającym występie para prowadzących podzieliła się z widzami wspaniałą wiadomością. W kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami zobaczymy Anię Karwan. Kim jest pierwsza uczestniczka tanecznego show? To ona zachwyciła w czerwcu tego roku jury festiwalu w Opolu piosenką „Słucham cię w radiu co tydzień”!  Słuchacze i widzowie kojarzą ją m.in. z udziału w siódmej edycji The Voice of Poland (2016 rok).

Trafiła wówczas do drużyny Natalii Kukulskiej - w trakcie przesłuchać w ciemno brawurowo wykonała Purple rain Prince'a. W finale zajęła trzecie miejsce, mimo że była faworytką. Oczekiwań nie zawiodła. Popularność zdobył zarówno podarowany jej przez mentorkę z programu singiel W prezencie, jak i zamieszczonym w internecie w lutym 2017 cover Alei gwiazd Zdzisławy Sośnickiej. Więcej o Ani Karwan przeczytacie tutaj>>  

Ania Karwan
Fot. Instagram

Anna Karwan, premiera filmu Ukryta gra 2019
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.