Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Sonia Korolyov, Ostróda, 18.09.2011 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA
POŻEGNANIE

10-letnia córeczka pożegnała Żorę Korolyova. Jej słowa łamią serce

„Kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę”, podkreśliła Sonia

Konrad Szczęsny 22 grudnia 2021 16:51
Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Sonia Korolyov, Ostróda, 18.09.2011 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

W tę śmierć wciąż trudno uwierzyć. Żora Korolyov zmarł nagle 21. grudnia 2021 roku. Prawdopodobną przyczyną było zapalenie mięśnia sercowego. Tancerz i aktor miał zaledwie 34 lata. W mediach społecznościowych pożegnało go jedyne dziecko. Słowa córeczki Soni wyciskają łzy...

Córka pożegnała Żorę Korolyova. Te słowa wzruszają do łez

Mimo że od pięciu lat układał sobie życie u boku Eweliny Bator, wcześniej Żora Korolyov był żonaty. Z Anną Kuznetsovą doczekał się w 2010 roku córeczki Soni Sophie. Dziewczynka 29. grudnia skończy 11 lat... Jak ujawniła jej mama, w dniu śmierci tancerz i choreograf miał zabrać córkę na kolację oraz spacer. Nie zdążył. Zamiast tego dziewczynka usłyszała, że jej tata odszedł na zawsze...

10-latka upamiętniła go poruszającym wpisem na swoim profilu na Instagramie. Jej słowa są proste, wymowne i niezwykle smutne.

Dziękuję, tato, za najlepsze chwile w moim życiu, kocham cię najmocniej na świecie i nigdy nie przestanę, nigdy o tobie nie zapomnę”, podkreśliła Sonia Korolyov. Jej profil jest jednak prywatny, więc osoby postronne tego wpisu zobaczyć nie mogą...

Czytaj także: Córka była dla niego całym światem. Żora Korolyov był dumnym tatą 10-letniej Soni

Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Sonia Korolyov, Ostróda, 18.09.2011 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Sonia Korolyov, Ostróda, 18.09.2011 rok

Była żona pożegnała Żorę Korolyova. Ujawniła dramat jego córeczki

Wcześniej osobisty wpis na swoim profilu zamieściła była małżonka Żory Korolyova. Podkreśliła, że mimo rozstania łączyły ich serdeczne relacje, zawsze się wspierali i pomagali sobie w wychowywaniu latorośli.

„Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia… Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni. Odejście każdego człowieka to wielka tragedia. Wczoraj ta tragedia dotknęła rodzinę, bliskich i przyjaciół Żory, ale w szczególności zdruzgotała Sonię, która z tatą wciąż miała ciepłą i pełną miłości relację”, ujawniła Anna Kuznetsova.

I dodała, że 10-latka nie zdążyła pożegnać się z tatą. W dniu jego śmierci mieli spędzić wspólnie wyjątkowy wieczór...

„Wczoraj Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację… Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci... Tata już więcej po nią nie przyjedzie… Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11. urodzin… Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka i mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory – jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele… Łączę się z wami wszystkimi w najgłębszym bólu. Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci…”, zakończyła wpis.

Wszystkim bliskim tancerza, choreografa i aktora składamy wyrazy współczucia...  

Czytaj także: Żora Korolyow nie zdążył spotkać się z ukochaną córką: "Planował zabrać Sonię na spacer i kolację"

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.