EN_01276759_0048, Żora Korolyov nie żyje, córka była dla niego całym światem
Fot. VIPHOTO/East News
POŻEGNANIE

Córka była dla niego całym światem. Żora Korolyov był dumnym tatą 10-letniej Soni

„Moja miłość, moja duma, moja córeczka!”, pisał

Olga Figaszewska 22 grudnia 2021 12:58
EN_01276759_0048, Żora Korolyov nie żyje, córka była dla niego całym światem
Fot. VIPHOTO/East News

Żora Korolyov odszedł 21 grudnia 2021 roku w wieku 34 lat. Informacja o nagłej śmierci tancerza, choreografa i aktora jest wstrząsem da najbliższej rodziny, przyjaciół i fanów jego talentu. „ Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię" , pisała partnerka Żory Korolyova. Artysta osierocił dziesięcioletnią córeczkę. Dziewczynka była dla tancerza całym światem. Nie krył swojej dumy z osiągnięć pociechy i publikował w sieci wiele wspólnych kadrów z dziewczynką.

Żora Korolyov: córka była dla niego całym światem

Spełniał się jako artysta, partner i ojciec. Żora Korolyov od pięciu lat był szczęśliwym związku z Eweliną Bator. Niestety, ich miłość przerwała nagła śmierć tancerza. Według nieoficjalnych informacji Super Expressu, przyczyną śmierci  było zapalenie mięśnia sercowego.

„Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. […] Wierzcie mi - też w to nie wierzę Długo nie uwierzę I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy...”, napisała w poruszających słowach ukochana artysty w osobistym pożegnaniu. Trudno pogodzić się z przedwczesnym odejściem Żory.

Zobacz też: „Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca”... Tak kochali się Żora Korolyov i Ewelina Bator

Tancerz osierocił 10-letnią córkę z poprzedniego związku. W 2010 roku Żora Korolyov poślubił tancerkę Annę Kuznetsovą, z którą doczekał się jedynego dziecka, córeczki Soni. Relacja pary nie przetrwała i małżonkowie podjęli decyzję o rozwodzie. Żora Korolyov nie pozwolił na to, by ucierpiały na tym jego kontakty z dzieckiem. Artysta spędzał ze swoją pociechą każdą wolną chwilę, zaszczepiał w niej miłość do tańca i pokazywał swój świat. Łączyły ich wyjątkowe relacje.

Sonia często pozowała do wspólnych zdjęć z tata. „Moja miłość, moja dum, moja córeczka”, pisał. Żora Korolyov chętnie dzielił się z obserwatorami osiągnięciami swojej córki. Był z niej niesamowicie dumny. Dziewczyna odziedziczyła talent po rodzicach i występuje na scenie w szkole musicalowej. Sonia uczestniczyła nawet w nagraniach do Tańca z Gwiazdami.

Czytaj także: Żora Korolyov nie żyje. Tancerz znany z Tańca z Gwiazdami miał 34 lata

EN_01253497_0163,  Żora Korolyov nie żyje, córka była dla niego całym światem
Fot. VIPHOTO/East News

Żora Korolyov z córką Sonią, Taniec z Gwiazdami, 2017 rok

„Uwielbia tańczyć, dwa razy w tygodniu chodzi na treningi. Towarzyszy nam na treningach do "Tańca z gwiazdami", pokazywała gwiazdy i szpagat. Od niedawna chodzi na akrobatykę. Ma talent po rodzicach”, wspominał w 2017 roku w komentarzu dla Plejady.

Córka była jedną z najważniejszych kobiet jego życia. Niedawno Żora Korolyov zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy go razem z mamą, partnerką i Sonią. Fotografię opatrzył podpisem: „Z moimi kochanymi dziewczynami”. Fani podkreślają, że Sonia jest bardzo podobna do taty i zachwycali się ich rodzinnymi kadrami.

Córka tancerza za kilka dni (29 grudnia) będzie obchodziła 11. urodziny... W poruszającym poście, była żona Żory opisała rozpacz dziewczynki. 

„Wczoraj Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację... Lecz zamiast wyczekiwanego spotkanie z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci... Tata już więcej po nią nie przyjedzie... Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin.... Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka i mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory - jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele... Łączę się z Wami wszystkimi w najgłębszym bólu. Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci... 🖤", napisała Anna Kuznetsova.

Sprawdź też: Żora Korolyov nie żyje. Przyjaciele i znajomi żegnają znanego tancerza w poruszających wpisach

Bliskim Żory Korolyova składamy najszczersze wyrazy współczucia.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.