Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 06.01.2013 rok
Fot. JAN KUCHARZYK/DDTVN/EAST NEWS
POŻEGNANIE

Żora Korolyow nie zdążył spotkać się z ukochaną córką: "Planował zabrać Sonię na spacer i kolację"

„Zamiast wyczekiwanego spotkania, usłyszała wiadomość o śmierci"

Rafał Kowalski 22 grudnia 2021 14:53
Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 06.01.2013 rok
Fot. JAN KUCHARZYK/DDTVN/EAST NEWS

Nikt nie przypuszczał, że 21 grudnia 2021 tak przeraźliwie smutno zakończy się dla uznanego tancerza i choreografa – Żory Korolyowa. Jego nagła śmierć pozostaje szokiem dla wszystkich bliskich – fanów i rodziny. Z internetowych wpisów wynika, że 34-letni gwiazdor ćwiczył w ostatnich dniach swój sylwestrowy występ i prowadził zajęcia dla miłośników tańca. Wczoraj wieczorem miał też spędzić czas z ukochaną 10-letnią córką. Nie zdążył.

Była żona Żory Korolyowa o córce i ostatnim dniu jego życia

Żora Korolyow związany był przez ostatnich pięć lat z Eweliną Bator. Tancerz regularnie jednak poświęcał czas swojej córce z pierwszego małżeństwa. Dzień po jego śmierci była żona choreografa opisała w sieci bardzo smutne chwile, które miały miejsce dokładnie dobę temu.

Okazuje się, że 34-letni mistrz tańca właśnie na 21 grudnia wyznaczył datę świątecznego spotkania ze swoim jedynym dzieckiem. „Wczoraj Żora planował zabrać Sonię na kilka godzin na spacer i kolację... Lecz zamiast wyczekiwanego spotkania z tatą, Sonia usłyszała wiadomość o jego śmierci... Tata już więcej po nią nie przyjedzie... Okrutny cios od losu, zwłaszcza w przeddzień Wigilii i 11 urodzin...”, napisała na Instagramie Anna Kuznetsova nawiązując do tego, że Sonia za kilka dni będzie obchodzić urodziny.

Informacja o nagłej śmierci taty była dla dziewczynki ogromnym ciosem, którego nie da opisać się słowami. „Widziałam i całą sobą czułam rozpacz mojego dziecka i mogę sobie tylko wyobrazić, jak trudne chwile przechodzą również bliscy Żory - jego ukochana Ewelina, mama Marina, siostra Karolina, przyjaciele...”, napisała w sieci była żona Żory. „Łączę się z Wami wszystkimi w najgłębszym bólu. Żegnamy osobę ciepłą, kochającą, pełną pasji i marzeń. Nietuzinkową osobowość i wielki talent. I takim właśnie Żora pozostanie w naszej pamięci...”, dodała na koniec.

Zobacz też: Cieszył się świętami, snuł plany na przyszłość... Ostatni wpis Żory Korolyova w social mediach

 Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Sonia Korolyov, Iława, 28.06.2014 rok

Ślub Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego, goście, Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Sonia Korolyov, Iława, 28.06.2014 rok
Fot. VIPHOTO/East News

Pierwsze małżeństwo i córka Żory Korolyowa

Był rok 2010, gdy Żora Korolyov został mężem Anny Kuznecowej. Specjalistka od włosów – trycholożka – wielokrotnie dała się poznać widzom telewizji śniadaniowych. Drugą połówką tancerza była przez siedem lat. W tym czasie parze narodziło się dziecko.

Sonia była oczkiem w głowie taty także po rozwodzie z żoną. Choreograf dzielił się w sieci sukcesami 10-letniej dziewczynki, organizował dla niej dni pełne atrakcji i zawsze utrzymywał jak najlepsze relacje. Niestety kolejne urodziny wypadające pod koniec grudnia córka Żory Korolyowa spędzi bez ukochanego taty. Według nieoficjalnych informacji wczoraj 34-letni ulubieniec widzów doznał zapalenia mięśnia sercowego.

Całej rodzinie i przyjaciołom Żory składamy wyrazy współczucia. 

Czytaj też: „Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca”... Tak kochali się Żora Korolyov i Ewelina Bator

Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 06.01.2013 rok

Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 06.01.2013 rok
Fot. JAN KUCHARZYK/DDTVN/EAST NEWS

Żora Korolyov, Anna Kuznecova, Dzień Dobry TVN, Warszawa, 06.01.2013 rok
Fot. JAN KUCHARZYK/DDTVN/EAST NEWS

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.