Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL
O tym się mówi!

Magda Gessler narzeka na swoje dzieci. ''Nie mają dla mnie czasu''

Restauratorka zdradziła, kiedy na świecie pojawi się jej kolejny wnuk

Aleksandra Frankowska 25 kwietnia 2023 20:51
Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

Magda Gessler chętnie opowiada o swojej rodzinie, która od zawsze jest dla niej priorytetem. Niestety z uwagi na obowiązki zarówno jej, jak i jej dzieci, spotkania w gronie najbliższych nie należą do najczęstszych, nad czym restauratorka bardzo ubolewa. Zwłaszcza  że już niedługo rodzina się powiększy.

ZOBACZ TEŻ: Magdę Gessler i Piotra Gesslera połączyła pasja do gotowania. Co rozdzieliło ten związek?

Magda Gessler narzeka na dzieci

W minioną Wielkanoc rodzina Magdy Gessler wspólnie spotkała się w Berlinie. To tam celebrowali wspólne chwile, ponieważ było im do siebie najbliżej. Doskonale czuli się w swoim towarzystwie, a spotkanie relacjonowali w swoich social mediach. Tęsknota za najbliższymi była ogromna.

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017, 25/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Bardzo tego potrzebowałam. Bardzo mi ich brakuje, ale strasznie są zazdrosne o siebie. Miłość i pasja oraz miłość do rodziny - to trzeba wszystko pogodzić, to jest trudne. Najchętniej byłabym cały czas z rodziną, ale też nie mogę stracić moich fanów – wyznała Gessler w rozmowie z Plejadą.

Magda Gessler zostanie po raz kolejny babcią

Chociaż Lara i Tadeusz nie mają zbyt wiele czasu na spotkania z mamą, ta doskonale rozumie sytuację. Już niedługo na świecie pojawi się nowy członek rodziny, pierwsze dziecko Tadeusza. Magda Gessler jest w euforii, nie może się doczekać narodzin kolejnego maleństwa.

To jest dla mnie najważniejsze, że mam wnuki. Jestem w nich zakochana po uszy, ale moje dzieci są równie zajęte, jak ja i to jest niesamowite. To oni często nie mają dla mnie czasu, a nie ja dla nich. Kolejny wnuk pojawi się w lipcu – zdradziła.

Lara i Małgorzata, żona Tadeusza bardzo się wspierają. Magda Gessler z podziwem patrzy na rodzinne relacje i ma nadzieję, że takie będą już zawsze.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Mami… Jak brak mi ciebie moja ty piękna". Mimo trudnego dzieciństwa Magda Gessler miała bardzo dobre relacje z mamą

Magda Gessler, Lara Gessler i Tadeusz Müller, Viva! 24/2019
Fot. MARTA WOJTAL

One między sobą rozmawiają. Mają bardzo dobrą nić porozumienia i się wymieniają własnymi doświadczeniami. Małgorzata jest wspaniałą przyszłą mamą, a Tadeusz zasuwa - podsumowała.

Czekamy zatem na lipcowe wieści odnośnie przyjścia na świat nowego potomka. 

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.