Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi!

Joanna Krupa i Douglas Nunes uczcili urodziny niemal tymi samymi słowami i zdjęciem

Oboje obchodzą urodziny w ten sam dzień

Aleksandra Frankowska 23 kwietnia 2023 16:51
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017, 12/2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa i Douglas Nunes obchodzą urodziny w tym samym dniu. Niedawno modelka poinformowała, że para podjęła decyzję o rozwodzie, jednak dla dobra ich córeczki Ashy-Leigh pozostają w przyjaznych relacjach. Dziś na ich profilach social media pojawiły się niemal takie same zdjęcia i słowa, które łączą parę.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Krupa o relacji z mamą: „Chyba nigdy nie odetniemy pępowiny”. Niemal 40 lat mieszkały razem

Joanna Krupa i Douglas Nunes obchodzą urodziny tego samego dnia

Modelka i jej mąż pobrali się w 2018 roku. Wspólnie wychowują córeczkę Ashę-Leigh, jednak niedawno poinformowali o separacji i niedługim rozwodzie. Dziś z okazji urodzin na profilu modelki oraz osobno na profilu Douglasa pojawiły się zdjęcia Ashy z niemal takimi samymi słowami. Chwytają one za serce i pokazują, jak małżonkowie kochają córeczkę.

Mój najlepszy prezent w życiu, którego nie można kupić za pieniądze – napisała Joanna Krupa pod zdjęciem małej Ashy.

"Nie mogłem prosić o lepszy urodzinowy prezent" – napisał z kolei ojciec dziewczynki.

Joanna Krupa rozwodzi się z mężem

Fani Joanny Krupy byli bardzo zmartwieni informacją, że modelka rozwodzi się z drugim mężem. Według magazynu People, pozew rozwodowy złożył jej mąż, który jako powód podał „różnice nie do pogodzenia”. Jednak według siostry modelki, Marty Krupy, istnieje szansa na to, że małżonkowie jeszcze do siebie wrócą.

CZYTAJ TEŻ: Dziecko było spełnieniem ich marzeń. Tak wyglądała historia miłości Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Czy to jednak możliwe? Informacja o rozwodzie wydawała się bardzo przemyślana i dojrzała. Trzymamy kciuki, aby oboje byli szczęśliwi, a ich decyzje najlepsze dla całej trójki. 

Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?