Jennifer Lopez
Fot. East News
GET THE LOOK

GET THE LOOK: Jennifer Lopez niczym Farrah Fawcett

Wokalistka postawiła na stylizację rodem z lat 70.

Aleksandra Frankowska 14 czerwca 2023 15:27
Jennifer Lopez
Fot. East News

Jennifer Lopez chyba nigdy nie wyglądała tak doskonale, jak teraz. Osiągnęła formę życia i jest w końcu szczęśliwie zakochana. Piosenkarka niedawno pokazała się w stylizacji prosto z lat 70. i zachwyciła fanów. Prawda, że wygląda niczym słynna Farrah Fawcett? Odtwarzamy dziś jej look!

ZOBACZ TEŻ: Get the look: Natalie Portman w uroczej sukience na turnieju French Open!

Stylizacja Jennifer Lopez prosto z lat 70.

JLo pokazała się w świetnej i wygodnej stylizacji, która wyglądała niczym wehikuł czasu. Wokalistka wybrała sztruksowe dzwony i pasek z dużą klamrą, a do tego krótki, biały t-shirt. Nie zabrakło białych platform na obcasie i jej ulubionych awiatorek z przyciemnianymi, brązowymi szkłami. Całość uzupełniła torebką w kolorze spodni. Jesteśmy zachwyceni tym zestawem! Spójrzcie też tylko na tę fryzurę…

Jennifer Lopez
Fot. East News

Gdzie kupić stylizację niczym Jennifer Lopez?

Zajrzeliśmy do aktualnej oferty sklepów i wybraliśmy elementy, które pozwoliły odtworzyć stylizację JLo w całkiem korzystnej ofercie cenowej. Spodnie znaleźliśmy w BonPrix w cenie 109,99 zł , zaś biały T-shirt to H&M za jedynie 13,99 zł . Torbę możecie kupić w MODIVO za 390 zł oraz pasek za 43,20 zł, awiatorki w BOMBARDINIE za 89,90 zł oraz buty  STEVE MADDEN 429,99 zł.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Get the look: księżna Kate w komplecie z nowej kolekcji modnej marki

Co sądzicie o tej stylizacji? 

Sztruksy
Fot. BonPrix

Sztruksowe spodnie, BonPrix, 109,99 zł

T-shirt
Fot. H&M

T-shirt H&M, 13,99 zł

Torba
Fot. MODIVO

MODIVO, 390 zł

Pasek
Fot. Peterson

MODIVO, 43, 20 zł

Koturny
Fot. Steve Madden

STEVE MADDEN, 429,99 zł

Okulary
Fot. LOOK MADE WITH LOVE

Bombardina, 89,90 zł

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.