Ashton Kutcher
Fot. Adam Bettcher/Getty Images for Starkey Hearing Foundation
O tym się mówi!

Ashton Kutcher ma brata bliźniaka, który cierpi na poważną chorobę. Płakał, gdy o nim mówił

Kutcher ponownie otworzył się w wywiadzie na temat jego schorzenia

Aleksandra Frankowska 14 grudnia 2022 08:05
Ashton Kutcher
Fot. Adam Bettcher/Getty Images for Starkey Hearing Foundation

Znany hollywoodzki aktor, Ashton Kutcher, wielokrotnie już opowiadał o swoim bracie bliźniaku, który cierpi na porażenie mózgowe. Obaj mają ze sobą wyjątkową, silną więź, a Ashton zawsze jest dla Michaela największym wsparciem. Teraz aktor opowiedział także o chorobie, która niemal zabrała go na tamten świat...

ZOBACZ TEŻ: Ashton Kutcher chciał oddać swoje serce bliźniaczemu bratu, by nie dopuścić do jego śmierci

Ashton Kutcher w szczerym wywiadzie o chorym bracie i własnej traumie

Niedawno Kutcher był gościem programu „The Checkup With Dr. David Agus”. Nie pojawił się jednak sam, a ze swoim bratem bliźniakiem Michaelem, który cierpi na porażenie mózgowe. Mężczyźni są ze sobą bardzo zżyci i wspierają się na każdym etapie swojego życia. Podobno to Ashton pierwszy publicznie opowiedział o chorobie brata, a sam Michael początkowo miał mu to za złe. Potem jednak mu podziękował, bo dzięki temu wyznaniu, w końcu mógł żyć pełnią życia. Mimo przeciwności, jest obecnie mężem i tatą trójki maluchów.

Ashton wyświadczył mi największą przysługę, jaką mógł, ponieważ pozwolił mi być sobą.

Ashton Kutcher
Fot. Paul Morigi/WireImage

Poważna choroba Ashton Kutchera

W programie aktor otworzył się również na temat choroby, którą u niego wykryto. Układowe zapalenie naczyń powoduje przede wszystkim stany zapalne naczyń krwionośnych. Nieleczona może prowadzić do martwicy lub niedokrwienia. W zaawansowanych przypadkach prowadzi również do śmierci. W przypadku aktora, chorobę wykryto już w późnym stadium. Aktor wyznał, że na pewien czas stracił nawet wzrok, słuch, a jego błędnik wariował i nie pozwalał mu utrzymać równowagi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lucy Maud Montgomery: świat pokochał Avonlea, dla niej było więzieniem. „Moje życie było piekłem”

Kiedy stajesz twarzą w twarz ze śmiercią, natychmiast skupiasz się na tym, jak żyjesz - powiedział aktor.

Ashton Kutcher wziął sobie do serca uwagi lekarzy i zadbał o własne zdrowie. Teraz może pochwalić się świetnymi wynikami badań, a ponad miesiąc temu wziął również udział w maratonie w Nowym Jorku. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.