Mila Kunis
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Mila Kunis wściekła na Demi Moore: „To, co wydarzyło się w przeszłości, powinno tam pozostać”

Aktorki poróżnił Ashton Kutcher

Ksenia Krasko 27 września 2019 17:57
Mila Kunis
Fot. Getty Images

O autobiografii Demi Moore zrobiło się głośno nie tylko ze względu na trudne życiowe sytuacje, do których przyznała się aktorka, ale także ze względu na jej wyznania o byłych partnerach. Jednym z nich jest Ashton Kutcher, i Moore nie przedstawia go w pozytywnym świetle...

Mila Kunis broni Ashtona Kutchera

Obecna żona aktora, Mila Kunis, nie jest z tego powodu zadowolona. „Nie podoba jej się, że Demi pierze brudy w swojej książce. Mila nie chce, aby jej dzieci kiedykolwiek to przeczytały, albo żeby [przez książkę] wyśmiewano się z nich”, ujawnia anonimowe źródło w rozmowie z Hollywood Life. „Czeka, aż sprawa ucichnie, nie podoba jej się ta sytuacja”.

Demi Moore opisuje w książce burzliwe małżeństwo z Ashtonem Kutcherem, ujawniając brak szacunku, liczne zdrady oraz nadużywanie narkotyków i alkoholu. Moore przyznała się również, że była w ciąży, ale poroniła. Wkrótce potem spróbowała leczenia in vitro, ale zakończyło się ono niepowodzeniem. Aktorzy rozstali się w 2013 roku, a w 2015 roku Kutcher wziął ślub z Milą Kunis. Para wychowuje razem dwójkę dzieci.

„Mila nie spodziewała się, że Demi wróci do tego po tylu latach. Wie, że Ashton nie jest tą samą osobą, którą był w relacji z Demi”, ujawnia osoba wtajemniczona. „Nie rozumie, po co to teraz poruszać i uważa, że to, co wydarzyło się w przeszłości, powinno pozostać w przeszłości. Ashton jest człowiekiem rodzinnym, ojcem, więc Mila nie widzi sensu w ciągnięciu swojego imienia przez błoto”.

Demi Moore broni książki Inside Out i podkreśla, że chciała opowiedzieć prawdę i pozwolić się „zobaczyć”. Twierdzi również, że omawiała sprawę z Ashtonem Kutcherem przed opublikowaniem wspomnień. 

Demi Moore
Fot. Getty Images

Ashton Kutcher, Mila Kunis
Fot. EastNews

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.