Mila Kunis
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Mila Kunis wściekła na Demi Moore: „To, co wydarzyło się w przeszłości, powinno tam pozostać”

Aktorki poróżnił Ashton Kutcher

Ksenia Krasko 27 września 2019 17:57
Mila Kunis
Fot. Getty Images

O autobiografii Demi Moore zrobiło się głośno nie tylko ze względu na trudne życiowe sytuacje, do których przyznała się aktorka, ale także ze względu na jej wyznania o byłych partnerach. Jednym z nich jest Ashton Kutcher, i Moore nie przedstawia go w pozytywnym świetle...

Mila Kunis broni Ashtona Kutchera

Obecna żona aktora, Mila Kunis, nie jest z tego powodu zadowolona. „Nie podoba jej się, że Demi pierze brudy w swojej książce. Mila nie chce, aby jej dzieci kiedykolwiek to przeczytały, albo żeby [przez książkę] wyśmiewano się z nich”, ujawnia anonimowe źródło w rozmowie z Hollywood Life. „Czeka, aż sprawa ucichnie, nie podoba jej się ta sytuacja”.

Demi Moore opisuje w książce burzliwe małżeństwo z Ashtonem Kutcherem, ujawniając brak szacunku, liczne zdrady oraz nadużywanie narkotyków i alkoholu. Moore przyznała się również, że była w ciąży, ale poroniła. Wkrótce potem spróbowała leczenia in vitro, ale zakończyło się ono niepowodzeniem. Aktorzy rozstali się w 2013 roku, a w 2015 roku Kutcher wziął ślub z Milą Kunis. Para wychowuje razem dwójkę dzieci.

„Mila nie spodziewała się, że Demi wróci do tego po tylu latach. Wie, że Ashton nie jest tą samą osobą, którą był w relacji z Demi”, ujawnia osoba wtajemniczona. „Nie rozumie, po co to teraz poruszać i uważa, że to, co wydarzyło się w przeszłości, powinno pozostać w przeszłości. Ashton jest człowiekiem rodzinnym, ojcem, więc Mila nie widzi sensu w ciągnięciu swojego imienia przez błoto”.

Demi Moore broni książki Inside Out i podkreśla, że chciała opowiedzieć prawdę i pozwolić się „zobaczyć”. Twierdzi również, że omawiała sprawę z Ashtonem Kutcherem przed opublikowaniem wspomnień. 

Demi Moore
Fot. Getty Images

Ashton Kutcher, Mila Kunis
Fot. EastNews

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.