Anna Samusionek
Fot. AKPA
O tym się mówi!

Anna Samusionek na premierze filmu z dorosłą córką

Jak zmieniła się Angelika?

Aleksandra Frankowska 2 marca 2023 10:57
Anna Samusionek
Fot. AKPA

Anna Samusionek pojawiła się na premierze filmu „Pokolenie Ikea” w towarzystwie dorosłej córki Angeliki. Panie chętnie pozowały wspólnie do zdjęć. Samusionek przed laty walczyła opiekę nad córką z byłym mężem. Jak zmieniła się córka aktorki?

ZOBACZ TEŻ: Tak dziś wygląda córka Anny Samusionek! W przeszłości łączyły je skomplikowane relacje...

Anna Samusionek z córką na premierze

Środowy wieczór upłynął pod hasłem premiery filmu „Pokolenie Ikea”, który jest ekranizacją książki o tej samej nazwie. Na czerwonym dywanie nie zabrakło gwiazd, w tym Anny Samusionek, która pojawiła się w towarzystwie dorosłej już córki. Angelika zmieniła się nie do poznania.

Anna Samusionek, Angelika Zuber, 20.05.2010 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Jak wygląda Angelika Zuber?

Samusionek wraz z córką pozowały do zdjęć, wyglądając jak najlepsze przyjaciółki. Aktorka wybrała na ten wieczór marynarkę z wężowym printem i czarne spodnie, a do tego szpilki. Jej córka postawiła na czarny kombinezon i delikatną biżuterię. Angelika, która skończyła już 20 lat, bardzo przypomina sławną mamę.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Samusionek z córką Angeliką pokazały, że można odbudować każdą, nawet najtrudniejszą relację

Anna Samusionek
Fot. AKPA

Przed laty w mediach głośno było o sporze Anny Samusionek z mężem, Krzysztofem Zuberem. Para nie mogła dogadać się co do opieki nad córką po rozstaniu. Sytuacja była bardzo poważna, jednak została rozwiązania. Najważniejsze było wówczas dobro dziecka. Angelika wyrosła na piękną kobietę. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.