Anna Nowak-Ibisz, VIVA! 11/2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
O tym się mówi!

Anna Nowak-Ibisz wbija szpilę Krzysztofowi Ibiszowi w dniu urodzin ich syna 

Padły dość nostalgiczne słowa

Aleksandra Frankowska 6 lutego 2023 07:47
Anna Nowak-Ibisz, VIVA! 11/2021
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz udowodnili, że nawet po rozwodzie, w świecie show-biznesu można zachować dobre relacje i przyjaźń. W dniu 17-stych urodzin ich syna Vincenta, jego mama opublikowała w swoich social mediach wymowny post, jakiego nikt się nie spodziewał. Nie zabrakło gorzkich słów w kierunku ojca chłopca. Co na to Krzysztof Ibisz?

ZOBACZ TEŻ: Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz są przykładem na to, że przyjaźń po rozwodzie jest możliwa

Relacje Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza

Chociaż para rozwiodła się 14 lat temu, wydawało się, że pozostaje w dobrych relacjach, zwłaszcza z uwagi na syna Vincenta. Ten skończył właśnie 17 lat, o czym na swoim Instagramie napisała jego mama. Krzysztof Ibisz był jednak mniej wylewny. Na jego profilu w niedzielę pojawiło się wieczorem zdjęcie z żoną Joanną z podpisem, iż para jest gotowa na świętowanie urodzin Vincenta, którego jednak zabrakło na zdjęciu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anna Nowak-Ibisz po groźnym wypadku syna wyznała: „Walczymy”. Jaki jest stan jego zdrowia?

Krzysztof Ibisz, Vincent Ibisz, 06.03.2020 rok, Taniec z gwiazdami
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Anna Nowak-Ibisz wbija szpilę Krzysztofowi Ibiszowi

Była żona prezentera opublikowała w sieci wymowny wpis, dotyczący swojego syna. Opowiedziała o macierzyństwie i czasie oczekiwania na upragnioną ciążę. Wspomniała również, że chociaż była samotną matką i czuła się bardzo osamotniona w wychowywaniu Vincenta, miłość zwyciężyła wszystko.

Kocham tego faceta nad życie ♥️Jest dzieckiem wymarzonym i długo wyczekiwanym, stoczyłam o niego niejedną bitwę… Ale co najważniejsze, Vincent jest dzieckiem wielkiej miłości. I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać, skąd przychodzimy... — napisała Anna Nowak-Ibisz w dniu 17. urodzin Vincenta.

Anna Nowak-Ibisz podkreśliła, jak bardzo jest dumna z syna. Bezapelacyjnie był najpiękniejszym, co podarowało jej życie, a wychowywanie go było i jest przygodą, za którą Anna Nowak-Ibisz jest niezwykle wdzięczna.

Krzysztof Ibisz, Anna Nowak-Ibisz, Vincent Ibisz, 23.06.2012 rok, Warszawa
Fot. TRICOLORS/East News

ZOBACZ TEŻ: Syn Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak-Ibisz uległ wypadkowi. Jak czuje się Vincent?

"Nie mam piękniejszej przygody w życiu niż ta — bycie twoim przyjacielem, synu, twoim kumplem, twoim zaufanym człowiekiem od wszystkiego, twoim domem, twoją przystania na każdy czas, trudny, zły i dobry, jest dla mnie honorem. Jestem z ciebie dumna synu, udało nam się zbudować coś, o czym inni mogą pomarzyć, zaufanie, przyjaźń i miłość. Bycie twoją mamą to zaszczyt i najpiękniejszy prezent, ale też lekcja pełna trudnych i pięknych chwil" – czytamy na profilu.

Pod postem nie zabrakło życzeń dla Vincenta.  My także się do nich przyłączamy! Niech spełniają się wszystkie marzenia 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.