Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA
Dzieci gwiazd

Anna Dereszowska pokazała synów. Obaj to czysta mama!

Maks i Olek rosną jak na drożdżach

Aleksandra Frankowska 9 maja 2023 11:51
Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Na profilu Anny Dereszowskiej pojawiły się niezwykłe zdjęcia z urlopu na włoskiej Sardynii. W kadrach nie zabrakło synów aktorki, Maksymiliana i Aleksandra. Rzadko pokazuje ich publicznie, dlatego ten widok to rzadkość. Są niezwykle podobni do znanej mamy!

ZOBACZ TEŻ: Anna Dereszowska pokazała córkę Lenę. Nastolatka ma ogromny talent

Anna Dereszowska pokazała zdjęcia synów

Aktorka wraz z rodziną spędza właśnie przemiłe chwile na włoskiej Sardynii. Z tej okazji na jej profilu na Instagramie pojawiło się kilka uroczych kadrów, ukazujących również jak szybko rosną jej dzieci. Maks skończył już 8 lat, zaś mały Oluś to już uroczy dwulatek. Prawda, że podobni do znanej mamy?

Nie wiem, dlaczego odwiedziliśmy Sardynię dopiero teraz…? Piękna wyspa zaledwie 2,5 godziny lotu z Polski. O tej porze roku zachwyca kolorami dzikich łąk pokrytych kwiatami oraz pustymi plażami oblewanymi lazurową wodą. Całkiem spora to wyspa (ma aż trzy lotniska i z każdego z nich są połączenia tanimi liniami do Polski) i w tydzień nie sposób zobaczyć nawet niewielkiej części jej atrakcji, ale można poczuć klimat, nasycić oczy kolorami, ogrzać skórę słońcem, posmakować owoców morza z porannego połowu czy pizzy z miejscowymi serami – pochwaliła się Dereszowska.

CZYTAJ TEŻ: Zaszokowali dwa razy - gdy zostali parą i gdy się rozstali. Oto historia Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego

Dereszowska jest mamą trójki dzieci

Niedawno aktorka świętowała 15-ste urodziny córki Leny, która okazała się być utalentowaną siatkarką. Dziewczynka wraz ze swoją drużyną zdobyła srebrny medal, czym w social mediach pochwaliła się dumna mama. Dereszowska uwielbia spędzać czas z rodziną, zwłaszcza ze swoimi pociechami. Chociaż każde z nich jest w innym wieku, są bardzo zgrani i wszyscy troszczą się o siebie. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.