Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA
Dzieci gwiazd

Anna Dereszowska pokazała córkę Lenę. Nastolatka ma ogromny talent

Wcześniej o nim nie słyszeliśmy...

Aleksandra Frankowska 3 maja 2023 07:59
Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

 Anna Dereszowska na swoim Instagramie pokazała nastoletnią córkę Lenę. Przy okazji świętowania jej 15-stych urodzin, nadarzyła się jeszcze jedna, wyjątkowa okazja związana z talentem Leny. O co dokładnie chodzi?

ZOBCZ TEŻ: Zaszokowali dwa razy - gdy zostali parą i gdy się rozstali. Oto historia Anny Dereszowskiej i Piotra Grabowskiego

Anna Dereszowska uwielbia być mamą

Aktorka, która zasłynęła przede wszystkim rolą w filmie „Lejdis”, jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Obecnie wraz z partnerem Danielem Duniakiem mieszkają głównie na Mazurach, gdzie wyremontowali przepiękny dom. Tam też jej dzieci mogą zaznać odrobiny wytchnienia od zgiełku miasta, jakim jest Warszawa. W social mediach Dereszowskiej pojawiły się właśnie zdjęcia ze świętowania 15-stych urodzin jej najstarszej pociechy… ale nie tylko!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Anna Dereszowska u boku ukochanego, Daniela Duniaka odnalazła szczęście i zrozumienie

Lena ma ogromny talent

Na Instagramie Anny Dereszowskiej pojawiło się zdjęcie z urodzin jej córki Leny. Tym razem nie były to jednak tylko urodziny, ale również świętowanie zwycięstwa siatkarskiego. Córka Dereszowskiej jest utalentowaną siatkarką i zdobywa cenne medale. Tym razem drużynowo wywalczyły srebro. Dumna mama nie kryła wzruszenia.

Dziś emocje nie pozwalają mi napisać więcej. Mamy srebro i Lenusia kończy dziś 15 lat. Wielki i piękny dzień. Lenulku spełniaj marzenia (jedno dziś chyba się spełniło)! Dziękujemy Tobie i całej drużynie UKS Atena Kaman Warszawa za emocje, których nam dostarczyłyście podczas Finałów Mistrzostw Polski Młodziczek – napisała w sieci. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.