Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Tak Anita Werner świętowała urodziny ukochanego! Padły czułe słowa

Michał Kołodziejczyk skończył 42 lata

Aleksandra Frankowska 4 lutego 2023 20:45
Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Kilka dni temu Anita Werner wraz z najbliższymi świętowała urodziny ukochanego, Michała Kołodziejczyka. Dziennikarka na swoim Instagramie pokazała fragment tego ważnego dnia. Wszyscy zwrócili uwagę na wyjątkowy tort, który otrzymał jubilat.

ZOBACZ TEŻ: Anita Werner na randce z ukochanym. Od pary trudno oderwać wzrok

Anita Werner świętuje urodziny ukochanego

Miłość między dziennikarką Anitą Werner i Michałem Kołodziejczykiem kwitnie. Para, która jest ze sobą od kilku lat, chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Poznali się w 2012 roku podczas Euro. Ze strony dziennikarki nie zaiskrzyło od razu, podczas gdy Michał Kołodziejczyk od dawna platonicznie podkochiwał się w Werner. Dopiero podczas drugiego spotkania na urodzinach wspólnego znajomego, udało im się nawiązać lepszy kontakt. Na najnowszych widzimy świętowanie urodzin mężczyzny, który skończył 42 lata. Anita Werner zaplanowała dla ukochanego wyjątkową niespodziankę.

Michał Kołodziejczyk, Anita Werner, VIVA! 22/2020, Anita Werner, VIVA! listopad 2020
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Niesamowity tort z okazji urodzin Mikołaja Kołodziejczyka

Z okazji 42 urodzin, Michał Kołodziejczyk dostał od ukochanej wyjątkowy prezent. Widać, że dziennikarka doskonale wie, co sprawi mu radość. Tort, który pokazali na wspólnym zdjęciu to nawiązanie do jego drugiej wielkiej miłości, czyli sportu. Duża koszulka piłkarska została przyozdobiona mniejszymi koszulkami w barwach różnych klubów. Takiego tortu aż szkoda jeść!

ZOBACZ TEŻ: Ukochany Anity Werner nie jest tylko jej partnerem. Nowe zdjęcie odkryło pewną tajemnicę

Ktoś tu ma urodziny! Oznaczenie tortu mówi wszystko. Kształt też. Sto lat, sto lat, Michał Kołodziejczyk – napisała Anita Werner.

To musiał być wyjątkowy dzień!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.