Ania Rusowicz, Viva! czerwiec 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ania Rusowicz i Hubert Gasiul rozwiedli się?

Jest komentarz przedstawicielki artystki

Aleksandra Frankowska 10 stycznia 2023 09:57
Ania Rusowicz, Viva! czerwiec 2014
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ania Rusowicz i Hubert Gasiul od 2005 roku stanowili niezwykle dobrany związek. Uroku dodawał im również podobny wizerunek. Niestety według najnowszych informacji skomentowanych również przez managerkę artystki, para jest już po rozwodzie. Co się stało? Dlaczego miłość nie przetrwała?

ZOBACZ TEŻ: Ada Rusowicz i Wojciech Korda: ich związek przerwała tragiczna śmierć Ady

Miłość Ani Rusowicz i Huberta Gasiula

Ania Rusowicz to wokalistka i córka Ady Rusowicz oraz Wojciecha Kordy. Swojego byłego już męża poznała w 2005 roku.

"Nikt nie wierzył, że nam się uda. Pamiętam dzień naszego ślubu i zawstydzone twarze niektórych gości, bo wspólnie postanowiliśmy zaprosić kilku niedowiarków, tych niezbyt gorąco kibicujących" — mówiła Ania Rusowicz.

Plotki o rozstaniu pary pojawiły się w zeszłym roku, kiedy to Ania Rusowicz wykonała w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” piosenkę „The Winner Takes It All”. Wówczas Michał Wiśniewski, który zasiadał w jury zapytał, czy ta piosenka jest bliska jej sercu. Wokalistka odparła, że oddaje ona moment, w którym aktualnie się znajduje. Była to pierwsza oficjalna przesłanka o rozstaniu.

CZYTAJ TEŻ: Ania Rusowicz i Wojciech Korda przez lata nie mieli kontaktu. Miała do ojca ogromny żal...

Ania Rusowicz
Fot. VIPHOTO/East News

Ania Rusowicz i Hubert Gasiul rozwiedli się

Kryzys w małżeństwie pojawił się w 2020 roku. Wówczas Hubert stracił pracę i bardzo go to przytłoczyło.

Sprawa rozwodowa jest już zakończona wyrokiem z sierpnia 2022 r. w Sądzie Okręgowym w Warszawie — pisze magazyn Dobry Tydzień.

Plejada w tej sprawie skontaktowała się z managerką Rusowicz, która ucięła spekulacje.

Ania Rusowicz
Fot. Bartek Wieczorek/LAF

Nie będziemy udzielać żadnego komentarza w tej sprawie. Jeśli będzie jakiś stosowny moment, powiemy o tym sami. Póki co, plotki chodzą w sieci, portale sobie piszą, więc cóż możemy powiedzieć... Po prostu nie będziemy komentować.

Jak jest naprawdę? 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.