Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Stuhr komentuje aferę z udziałem taty: „Było mi strasznie smutno, to był trudny czas i w pewnym sensie jest”

Aktor mówi też o stanie zdrowia ojca: „Tata jest na OIOM-ie”

Olga Figaszewska 16 maja 2023 08:07
Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Maciej Stuhr był gościem podcastu Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. Aktor opowiedział o  pracy, rodzinnych więzach i życiu z dala od blasku fleszy. Dziennikarze zapytali go także o relacje z ojcem i niedawną aferę z udziałem aktora. To była trudna sytuacja dla bliskich. Syn zdradził też, jak czuje się Jerzy Stuhr. W ostatnim czasie zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi... 

Maciej Stuhr o aferze z udziałem ojca

Ostanie miesiące kosztowały ich dużo stresu i niepewności. Pod koniec 2022 roku media obiegła informacja o kolizji, w której uczestniczył Jerzy Stuhr. Aktor prowadził auto pod wpływem alkoholu. W marcu sąd orzekł, że artysta jest winny i skazał go na karę grzywny w wysokości 200 stawek dziennych w kwocie 60 zł, a także na trzy lata pozbawił go prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Maciej Stuhr był gościem podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Aktor został o sytuację sprzed kilku miesięcy. Dla członków rodziny był to trudny czas. Artysta opowiedział też o relacji z ojcem. Na pytanie, czy wypadek taty powiedział mu coś nowego o ich więzi, odpowiedział:

Mamy teraz całkowicie nową relację. Mój tata jest bardzo starszym panem. Miał dwa lata temu dość mocny wylew i jest innym człowiekiem, niż był. Nasza relacja jest budowana na nowo w wielu rejonach. To nieszczęście, które się przytrafiło, było jakimś testem i strasznie trudną sytuacją. Cokolwiek teraz powiem, to jutro będzie headlinem”.

Zobacz też: Macieja Stuhra i jego rodziców łączy szczególna więź. Barbara Stuhr wiele poświęciła dla dobra bliskich

Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Maciej Stuhr o stanie zdrowia taty

Maciej Stuhr nie ukrywa smutku w związku z tym, co wydarzyło się tych kilka miesięcy temu. Aktor stara się szukać sposobów na to, jak odnaleźć się w tej rzeczywistości. „Było mi strasznie smutno, no naprawdę, to był trudny czas i w pewnym sensie jest, chociaż życie toczy się dalej, co mamy zrobić? […] Staram się wygłupiać, szukać żartów, bo one pozwalają mi łatwiej przechodzić przez życie, coś zrozumieć. A nawet jak nie rozumiem, to pozwalają mi się pośmiać, a bardzo to lubię”, dodawał.  

Artysta podkreślił, że jego tata jest schorowanym człowiekiem. Wyznał, jak wygląda stan zdrowia aktora.  „Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer”, odparł zapytany o to, czym tata dojeżdża do pracy.

Źródło: Plejada.pl 

Sprawdź też: Jedyna córka Macieja Stuhra jest już dorosła. W przeszłości nie układało się między nimi najlepiej...

Maciej Stuhr, VIVA! 22/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.