Pattinson, Waterhouse
Fot. DNPhotography/ABACA / Abaca Press / Forum
Historia miłości

Długo ukrywali związek, doczekali się dziecka. Robert Pattinson i Suki Waterhouse bardzo chronią swoją prywatność

„Czy naprawdę muszę opowiadać mediom o mojej miłości?”

Aleksandra Frankowska 13 maja 2024 18:51
Pattinson, Waterhouse
Fot. DNPhotography/ABACA / Abaca Press / Forum

Kiedy pojawił się w Harry Potterze, a następnie w całej sadze Zmierzchu, kobiety na całym świecie oszalały. Robert Pattinson stał się prawdziwym obiektem westchnień. I chociaż długo szukał swojej drugiej połówki, ma za sobą kilka nieudanych relacji. Aż w końcu spotkał ją. Suki Waterhouse, z którą niedawno doczekał się pierwszego dziecka. Jak się poznali i jak to się stało, że postanowili spędzić ze sobą całe życie?

Kim jest Suki Waterhouse?

Mówi się o niej, jako o wyjątkowej "it-girl" prosto z Londynu. Świat mody usłyszał o niej przypadkiem, kiedy została odkryta przez jedną z sieciówek. „Dziś już nawet nie pamiętam, czy był to Topshop czy H&M” – wspominała Suki Waterhouse. Jej nietypowa uroda od razu została dostrzeżona, a w wieku 16 lat podpisała kontrakt jako modelka z jedną z agencji. Suki została twarzą Burberry. Promowała również Marks&Spencer oraz Pepe Jeans, a także H&M. Można było zobaczyć ją również na wybiegach Moschino, Balenciagi, Miu Miu, Burberry.

ZOBACZ TEŻ: Szli razem przez życie, ich małżeństwo wypaliło się lata temu. Pomimo to Izabela Trojanowska ani myśli o rozwodzie

Robert Pattinson i Suki Waterhouse: historia miłości

Informacje o ich pierwszej randce pojawiły się w lipcu 2018 roku. Oboje byli wówczas po rozstaniach. Paparazzi przyłapali ich w kinie, a potem na spacerze. Pattinson cały czas obejmował Suki. Ich gesty był jednoznaczne. Coś było na rzeczy. Przez kolejne tygodnie coraz częściej byli widywani razem, jednak wciąż nie potwierdzali informacji o swoim związku. Wszystko to, co najważniejsze, trzymali po prostu dla siebie. W Londynie można było ich spotkać na ulicach Notting Hill czy w pubach. Zawsze w wersji incognito. Pierwszy raz publicznie pojawili się wspólnie na festiwalu filmowym w Toronto, chociaż do zdjęć nie pozowali razem. Każde z nich promowało inny film. Pattinson zapytany kiedyś o swój związek, zirytowany odpowiedział: "Czy naprawdę muszę opowiadać mediom o mojej miłości?".

Robert Pattinson, Suki Waterhouse
Fot. Billy Bennight / Zuma Press / Forum

Związek potwierdzili dopiero w 2020 roku, kiedy na ich profilu Suki pojawiło się jej zdjęcie, a w tle... oprawione zdjęcie jej i Pattinsona. Wówczas świat nie miał już wątpliwości. Byli parą, oficjalnie. Jako para na czerwonym dywanie zadebiutowali dopiero w grudniu 2022 roku w Gizie, gdzie odbył się okaz męskiej kolekcji Dior. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Uchodziła za jedną z piękniejszych aktorek, później rzuciła aktorstwo. "Romans z filmem był miły" — mawiała Grażyna Trela.

Robert Pattinson
Fot. Invision/Invision/East News

Owoc ich miłości

Suki ogłosiła w listopadzie 2023, że spodziewa się dziecka. Zrobiła to w Meksyku, podczas Corona Capital Festival. Pod koniec marca 2024 roku w sieci zaczęły krążyć pierwsze zdjęcia pary z wózkiem. Wszystko wskazywało na to, że zostali rodzicami. Pierwsze zdjęcie dziecka pojawiło się na profilu Suki na początku kwietnia, tym samym ogłosili więc szczęśliwą nowinę.

Para bardzo chroni swoją prywatność i nie zapowiada się, aby coś w tym temacie się zmieniło. Chociaż świat huczy od plotek na temat zaręczyn, na próżno szukać pierścionka na palcu Suki. Tajemnica, to tajemnica!    

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.