EN_01498064_1311, Teresa Werner,Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT, 2021
Fot. TRICOLORS/East News
Z Życia gwiazd

To jej duma i niewyobrażalne szczęście. Kim jest jedyna córka Teresy Werner? Łączy je wyjątkowa więź

Joanna Garbos nie poszła w ślady mamy. Czym się zajmuje?

Olga Figaszewska 7 czerwca 2023 18:41
EN_01498064_1311, Teresa Werner,Taniec z Gwiazdami XII edycja POLSAT, 2021
Fot. TRICOLORS/East News

Teresa Werner to prawdziwa królowa śląskiej piosenki. Wokalistka zachwyca talentem, a każda jej kolejna piosenka szturmem podbija serca słuchaczy, bijąc rekordy popularności w sieci. Teresa Werner chętnie dzieli się z obserwatorami fragmentami z życia prywatnego. Wierni fani artystki wiedzą, że poza sceną jest szczęśliwą żoną i mamą. Córka wokalistki to prawdziwa piękność! Joanna Garbos odziedziczyła urodę po sławnej artystce. Czy również związała swoje życie z muzyką? Kim jest córka Teresy Werner?

Teresa Werner – kariera królowej śląskiej piosenki

Każda jej piosenka z miejsca staje się hitem wśród fanów. Pochodząca ze Śląska artystka to prawdziwa gwiazda estrady. Teresa Werner swoją przygodę ze sceną rozpoczęła już jako szesnastolatka w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk. Spędziła tam… 32 lata i 8 miesięcy! To sprawiło, że stała się najdłużej występującą artystką w szeregach grupy.

„W wieku 16 lat musiałam też rozpocząć bardzo odpowiedzialne, dorosłe życie, łącząc szkołę z pracą zawodową. Byliśmy wizytówką kultury z Polski, to zobowiązywało. Zespół "Śląsk" był postrzegany jako coś niewyobrażalnie elitarnego. Wszyscy czuliśmy, że nasza praca jest wyjątkowa. Dawaliśmy z siebie maksimum możliwości. Miałam zaszczyt przepracować w tym wspaniałym zespole 32 lata i 8 miesięcy. Nawet nie zauważyłam, kiedy ten czas przeleciał”, mówiła w Interii.

Czytaj też: Jej utwory biją rekordy wyświetleń, a koncerty wyprzedają się na pniu. Oto kulisy sławy Teresy Werner

Na swoim koncie ma koncerty w USA, Japonii czy Chinach. Występowała na Broadwayu czy w Carnegie Hall.  W 2011 roku rozpoczęła karierę solową. „Z perspektywy czasu, wiem na pewno, że rozpoczęcie solowej kariery artystycznej to najlepsza decyzja w moim życiu”, mówiła. Wtedy na rynku muzycznym pojawił się singiel Miłość jest piękna. Pierwszy album Spełnić marzenia szybko uzyskał status platyny. Gwiazda zachwyca talentem i charyzmą, a jej kariera się rozwija. Kolejne utwory Trzeba zacząć żyćSzczęśliwi we dwoje, Dałabym Ci dała czy Kocham swoje morze to dziś prawdziwe hity.

Teresa Werner - życie prywatne

A prywatnie? W 2010 roku po raz drugi wyszła za mąż. Jej mężem jest Wiesław Werner, wykładowca Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. „Od pierwszego momentu, gdy spotkałam Wiesława, wyczułam, że to właściwy dla mnie mężczyzna. Wiedziałam, że on przyjmuje mnie taką, jaką jestem, i nie będę musiała kryć swoich wad. To ważne”, opowiadała w Na Żywo. I dodawała w Interii: „Mój mąż to spokojny, zrównoważony człowiek, towarzyszy mi niemal we wszystkich projektach”. 

Czytaj też: Przed laty Jan Wieczorkowski szalał na punkcie Sylwii Gliwy. Tak potoczyła się ich historia

Teresa Werner relacja z córką. Kim jest Joanna Garbos?

Z poprzedniego małżeństwa artystka doczekała się jedynego dziecka - córki. Joanna Garbos jest jej inspiracją i siłą. „To moja miłość, duma i niewyobrażalne szczęście”, opowiada. „Moja Kochana córka Asia. Zawsze pełna pasji, odważna, realizująca swoje marzenia własną pracą i dążeniem do celu. Nieustannie ciekawa życia. Przytulam do serca”, pisała Teresa Werner w 2016 roku składając córce życzenia z okazji dnia dziecka.

Od czasu do czasu w mediach społecznościowych artystka publikuje zdjęcia z 42-letnią Joanną. Nie da się ukryć, że urodę odziedziczyła po sławnej mamie. Obie panie wyglądają jak siostry! Czym zajmuje się Joanna Garbos? Nie związała swojej przyszłości z muzyką, chociaż oboje rodzice poświęcili swoje życie pasji artystycznej. Jej tata przez lata występował na scenie. Był solistą baletu. Joanna Garbos poszła własną drogą. Przez pewien czas wykładała na Politechnice Częstochowskiej. Zrezygnowała z tej posady i rozpoczęła pracę w firmie farmaceutycznej. To kobieta wielu pasji i talentów. Fascynuje się podróżami, jeździ na motocyklu i uwielbia jazdę konną.

Z mamą łączy ją wyjątkowa więź. Panie starają się ze sobą rozmawiać regularnie. „Staram się telefonicznie łączyć w wolnym czasie z córką, która mieszka w Częstochowie, z moją kochaną Asią. Jestem z niej tak dumna. Jak tylko o niej mówię, to się wzruszam. Ona też jest ze mnie dumna i jestem wdzięczna, że docenia to, co robię", mówiła Teresa Werner w rozmowie z Dzień Dobry TVN. Wokalistka cieszy się szczęściem swojego jedynego dziecka. Joanna Garbos jest zakochana i tworzy cudowny związek. A jej wybranek jest Włochem. „Dzisiaj mój dom jest na wskroś nowoczesny, tak jest też urządzony. Trudno doszukiwać się tego wszystkiego co było w domu mojej babci, czy mamy. Tym bardziej że łączy tradycję dwóch narodów, ze względu na obecność partnera mojej córki Asi, który jest rodowitym Włochem”, mówiła gwiazda śląskiej piosenki w rozmowie z Interią.  

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Źródło Disco Polo Info, Muzyka Interia, Interia, Nasze Miasto.pl

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.