Lady Gaga
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Lady Gaga we wzruszającym wywiadzie. O ojcu, strachu przed paparazzi i rozstaniu z narzeczonym

Weronika Bruździak-Gębura 29 listopada 2016 16:15
Lady Gaga
Fot. Getty Images

Lady Gaga udzieliła wywiadu telewizji CBS. W programie „Sunday Morning” piosenkarka opowiedziała o ciemnych stronach sławy, rozstaniu z narzeczonym i nowej płycie.

 

Lady Gaga o sławie

Piosenkarka przyznała, że nie czuje się wolna, bo jest śledzona na każdym kroku. Jedyną oazą jest jej dom.

 

„Jestem dotkliwie świadoma, że jeśli przekroczę linię mojej posiadłości, nie jestem już wolna. Jak tylko wychodzę do świata, należę, w jakiś sposób, do każdego. Legalne jest śledzenie mnie. Legalne jest podglądanie mnie na plaży. I nie mogę zadzwonić na policję albo poprosić ich, by sobie poszli. I mocno się przyjrzałam tej granicy mojej posiadłości i stwierdziłam: 'No dobrze, jeśli nie mogę być wolna tam, to mogę być wolna tutaj’” - powiedziała w wywiadzie dla CBS.

 

Lady Gaga o narzeczonym

Lady Gaga była w pięcioletnim związku z aktorem, Taylorem Kinneyem. Zaręczyli się w walentynki 2015, jednak w lipcu 2016 ogłosili rozstanie. Tak Gaga skomentowała zakończenie związku w CBS:

 

„Myślę, że kobiety kochają mocno. Kochamy mężczyzn. Kochamy każdą częścią siebie. I czasami, nie wiem, mam wrażenie, że miłość jest wtedy, kiedy spotyka się z pewnego rodzaju szacunkiem. Rozumiesz, tu nie chodzi o to, żeby umniejszać mężczyznom. My po prostu chcemy, żebyście kochali nas tak mocno i z takim oddaniem, jak my kochamy was".

 

Lady Gaga o rodzinie

W wywiadzie piosenkarka wspomniała też o rodzinie i o tym, jak wiele znaczą dla niej bliscy.

 

Nie ma nic lepszego niż wizyta w restauracji mojego ojca i oglądanie uśmiechu na jego twarzy. Wiem, że moja mama, tata i siostra są ze mnie bardzo dumni, że mimo tego kim jestem, nie straciłam z nimi kontaktu. To jest dla mnie największy sukces”.

 

Nowa płyta Lady Gagi

21 października 2016 roku piosenkarka wydała piątą płytę zatytułowaną „Joanne”. Nazwa krążka jest  na cześć jej ukochanej, nieżyjącej ciotki, ale to również drugie imię Lady Gagi, która w rzeczywistości nazywa się Stefani Joanne Angelina Germanotta. Tak też nazywa się restauracja w Nowym Jorku, która należy do jej rodziny: „Joan Trattoria”. Pytę promuje singiel „Perfect Illusion”.

 

Kim jest Lady Gaga?

30-letnia Amerykanka zaczęła grać na pianinie kiedy miała cztery lata. Potrafi grać też na gitarze, syntezatorach i keybordzie. Już jako 14-latka zaczęła występować przed publicznością. Była tak zdolna, że mając 17 lat dostała się na uniwersytet Tisch School of the Arts. Zaczęła studiować muzykę. Sławę zyskała w 2008 roku, gdy wydała pierwszą płytę „Fame”, którą promował utwór „Poker face”. Lady Gaga łącznie sprzedała 27 milionów albumów i 146 milionów singli.

 

Ostatnio piosenkarka zainteresowała się aktorstwem. W 2015 roku dostała Złoty Glob za rolę w serialu „American Horror Story: Hotel”. W 2016 roku była nominowana do Oscara, tym razem za piosenkę. Chodzi o utwór „Till it happens to you”, który Lady Gaga skomponowała razem z Diane Warren do filmu dokumentalnego „The Hunting Ground”, który opowiada o gwałtach na kampusach w USA. Występ był o tyle wyjątkowy, że Lady Gaga podczas gali wystąpiła razem z ofiarami przemocy.

 

Polecamy też: O zmianie płci, dzieciach i trzech małżeństwach. Caitlyn Jenner zapowiada swoją biografię​

TAGI #Lady Gaga

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…