; Agnieszka Chylińska - live session w RMF FM;, maj 2023
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska zachwyciła swoją stylizacją. Wygląda zjawiskowo!

„Promienieje!”, piszą wielbiciele artystki

Olga Figaszewska 22 maja 2023 10:01
; Agnieszka Chylińska - live session w RMF FM;, maj 2023
Fot. AKPA

Agnieszka Chylińska za każdym razem zachwyca i zaskakuje swoim wizerunkiem. Artystka to prawdziwa królowa metamorfoz! Eksperymentuje i bawi się modą. Niedawno gwiazda zaprezentowała się w nowej fryzurze. A teraz zainteresowała fanów stylizacją z pazurem! Wielbiciele artystki przecierają oczy ze zdumienia.

Agnieszka Chylińska metamorfoza

Od lat zaskakuje swoim wizerunkiem. Agnieszka Chylińska w latach 90. słynęła z luźnego stylu. Najczęściej wybierała spodnie i luźne koszule, które skutecznie ukrywały jej sylwetkę. Zmiana nastąpiła w momencie, gdy artystka została jurorką „Mam talent” i wydała płytę „Modern rocking” (2009 rok). Wtedy zaczęła eksponować swoje kobiece kształty, a podekscytowani fani przecierali oczy ze zdumienia i pisali w Internecie, że w swojej idolce wreszcie zobaczyli zmysłową kobietę. Następnie powróciła do korzeni i postawiła na rockowy styl. Zmiany dotyczyły także fryzury gwiazdy!

Agnieszka Chylińska jest wierna krótkim włosom, na których prezentowała się już cała paleta kolorów – od ciemnego brązu, po róż, turkus czy blond. Teraz wokalistka wróciła do ciemnych włosów i postawiła na geometryczną grzywkę, która dodaje jej pazura!

Zobacz też: Mam talent znika z anteny TVN?! Nieoficjalnie podano, że stacja nie pokaże kolejnej edycji show

Agnieszka Chylińska, nagranie nowego teledysku O.N.A., 2002 rok
Fot. Niemiec/AKPA

Agnieszka Chylińska, nagranie nowego teledysku O.N.A., 2002 rok

Agnieszka Chylińska, Festiwal Top Trendy 2012
Fot. Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Agnieszka Chylińska, Festiwal Top Trendy 2012

Agnieszka Chylińska, Top of the Top Sopot Festival 2021
Fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Chylińska, Top of the Top Sopot Festival 2021

Agnieszka Chylińska - zachwyciła stylizacją

Agnieszka Chylińska jest w trakcie trasy koncertowej. Niedawno na rynku muzycznym pojawiła się jej nowa płyta „Never Ending Sorry”. Krążek podbił serca słuchaczy, a na koncertach pojawiają się tłumy!  19 maja na warszawskim Torwarze odbył się jeden z nich. Za kulisami wokalistka udzieliła wywiadu Sandrze Hajduk-Popińskej dla Dzień Dobry TVN. Zaznaczyła, że w swojej twórczości zawsze chciała być sobie wierna. Trasa promująca nowy krążek jest dla niej wyjątkowa. Dlaczego?

„Każda była ważna, każda była piękna, każda była mocna, każda była charakterna, ale ta trasa dla mnie jest trasą wyjątkową z tego tytułu, że po raz pierwszy w życiu była tworzona w takim jakimś sosie spokoju. Mogłam wejść na scenę z każdą emocją i się jej nie wstydzić. Niczego nie chowałam. (...) Cały czas chcę kokietować tę publiczność, cały czas chcę ją zaskakiwać”, opowiadała gwiazda. Wzrusza ja też fakt, że ma przy sobie wiernych fanów, którzy wspólnie  z nią przechodzą przez wszystkie artystyczne etapy. Uwielbiają ją za energię, szczerość i naturalność. „Fakt, że moi fani, którzy ze mną idą konsekwentnie, też mają już swoje lata, mnie osobiście wzrusza”, dodaje.

Na zdjęciach wykonanych podczas wywiadu, widać, że uśmiech nie schodził z jej twarzy. Gwiazda zaprezentowała się w skórzanym kombinezonie ze srebrnymi ozdobnikami w postaci piorunów. Stylizacja ma głęboki dekolt, który uzupełnia przezroczysta siatka. A fani rozpisują się o jej scenicznym wizerunku.

W komentarzach fani nie szczędzili jej komplementów. „Uwielbiam za muzykę, szczerość i prawdziwość” , „Jedyna Polska artystka, która śpiewa i mówi to co myśli ❤️❤️❤️”, Agnieszka ,trafiony image, wyglądasz jak nastka w tej fryzurze,  „Fajne wdzianko😍”, „Chylińska promienieje!”, czytamy.  

Czytaj też: Zniknęła u szczytu sławy, macierzyństwo ją przytłoczyło Jak dziś wygląda życie Tatiany Okupnik?

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.