Agnieszka Chylińska nowa trasa bilety
Fot. x NEWS, materiał prasowy
ZE ŚWIATA MUZYKI

Agnieszka Chylińska rusza w Polskę! Artystka zapowiedziała trasę NEVER ENDING SORRY

Gdzie odbędą się koncerty?

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2022 05:49
Agnieszka Chylińska nowa trasa bilety
Fot. x NEWS, materiał prasowy

Dobra wiadomość dla fanów Agnieszki Chylińskiej - wokalistki, która przez lata przyzwyczajała słuchaczy i widzów do wielu zmian na swojej artystycznej drodze rozwoju. Już niebawem – jesienią 2022 roku – pojawi się jej najnowszy album, zatytułowany NEVER ENDING SORRY. Krążkowi będzie towarzyszyć spektakularna trasa koncertowa. Znamy szczegóły.

Nowa płyta i trasa Agnieszki Chylińskiej – bilety, daty

Pierwszym zwiastunem płyty jest singiel Jest nas więcej, którego premiera telewizyjna odbyła się na Festiwalu SOPOT Top of The TOP – 18 sierpnia 2022. NEVER ENDING SORRY to projekt nie tylko muzyczny, ale też filmowy. W teledysku do pierwszego singla obok artystki, główną rolę gra wybitny aktor Adam Woronowicz. Projekt będzie rozwijał swoją fabułę w kolejnych obrazach filmowych…

Z kolei w listopadzie rozpocznie się również pierwsza odsłona trasy koncertowej. Po poprzedniej wyprzedanej w całości trasie w wielkich halach koncertowych, przyszedł czas na coś zupełnie innego. Utwory w nowych aranżacjach artystka zaprezentuje w zasiadanych salach koncertowych.

Na nadchodzące koncerty Agnieszka zaprasza tymi słowami: „Czym dla mnie jest nowa trasa NEVER ENDING SORRY? To spełnienie moich marzeń. Wiem, że może brzmi to ckliwie. Może powinnam użyć mocniejszych słów, bardziej dosadnych. Kiedy jednak marzysz o tym, by pracować z najlepszymi z najlepszych, kiedy chcesz płakać śpiewając swoje nowe piosenki, kiedy chcesz być jeszcze bliżej ludzi, którzy przyszli usłyszeć nowy materiał i to wszystko staje się MOŻLIWE...Cudownie jest wtedy czuć, że po prawie trzydziestu latach na scenie znowu jest się dzieciakiem, który zaczyna tak, jakby wcześniej nie było nic...”, mówi gwiazda.

„Chcę zaprosić na tę trasę jak dawno niewidziany przyjaciel z szeroko otwartymi ramionami. Przyjaciel, który ma tyle do opowiedzenia, który nie może się doczekać tego spotkania. Po latach muzycznych eksperymentów wracam do siebie, wracam do Was wciąż ta sama, choć jak zawsze nigdy taka sama...”, dodaje.

Agnieszka Chylińska
Fot. materiał prasowy / Maciej Drewniak

Pierwsza część koncertów przedstawia się następująco:

6 listopada – Klub Wytwórnia w Łodzi,

13 listopada – Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu,

17 listopada – Sala Ziemi MTP w Poznaniu,

24 listopada – Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

2 grudnia – Centrum Kongresowe ICE w Krakowie

Sprzedaż biletów na wydarzenia wystartowała 19 sierpnia. Wejściówki dalej można kupić w serwisie ebilet.pl. Zapraszamy! 

Agnieszka Chylińska
Fot. materiał prasowy / Maciej Drewniak

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.