; Agnieszka Chylińska - live session w RMF FM;, maj 2023
Fot. AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Chylińska zwróciła się do fanów. Artystka opowiedziała o kłopotliwej sytuacji

"Niektórzy nie mają wyczucia", mówi

Olga Figaszewska 11 września 2023 09:04
; Agnieszka Chylińska - live session w RMF FM;, maj 2023
Fot. AKPA

Agnieszka Chylińska niedawno znalazła się w kłopotliwej sytuacji. Wokalistka poczuła się skrępowana i nie kryla irytacji. „Niektórzy nie mają wyczucia”, mówiła. Postanowiła zaapelować do fanów, by zwracali uwagę na jedno…

Agnieszka Chylińska zwróciła się do fanów. Ma ważną prośbę

Ostatnia płyta gwiazdy odniosła wielki sukces. Agnieszka Chylińska koncertuje w kolejnych miastach, a na jej koncerty przybywają tłumy wiernych fanów. W niedzielę artystka pojawiła się na scenie w Opolu. Zanim doszło do koncertu, na Instagramie Agnieszki Chylińskiej pojawiło się nagranie, w którym zwróciła się do swoich wielbicieli z pewną prośbą. Przy okazji opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji ze stacji benzynowej, od której wszystko się zaczęło. Fani prosili ją o autografy w chwili, gdy wychodziła z toalety. Agnieszka Chylińska zaznaczyła, że są pewne granice i nie chciałaby, żeby ktoś naruszał jej prywatność.

„Chciałabym uprzedzić ludzi, którzy zaczepiają mnie w momencie, kiedy wychodzę z toalety na stacji benzynowej, żeby zrozumieli, że gwiazdy też robią siku, że tzw. popularne osoby też mają prawo skorzystać z łazienki i mieć ochotę stamtąd szybko wyjść”, oświadczyła.

Sprawdź też: Wspierają się w życiu zawodowym i prywatnym, wiedzą o sobie wszystko. Agnieszka Chylińska jest blisko ze swoją agentką

Agnieszka Chylińska o 

Artystka dodała, że toaleta nie jest dobrym miejscem do rozdawania autografów. „Wszyscy ci, którzy liczyli na to, że będę rozdawać autografy przed toaletą — przepraszam, że was rozczarowałam, ale ani to miejsce dobre do autografów, ani do zdjęć. Niektórzy nie mają wyczucia, już trudno”, wyznała Agnieszka Chylińska.

Na końcu zwierzyła się, że koncert w Opolu jest dla niej bardzo sentymentalnym wydarzeniem. Nie kryła emocji, bo to właśnie tam w 1995 roku miała swój debiut.

Pod postem nie zabrakło słów zrozumienia i wsparcia dla artystki. „Nawet jak widzę znaną osobę gdzieś w restauracji, nigdy nie zaczepiam i staram się nie gapić za bardzo. Każdy potrzebuje normalności i swobody”, „W pełni rozumiem i popieram […] Trzeba wiedzieć kiedy można podejść, a kiedy niestety nie wypada i uszanować czyjąś przestrzeń i wolność”, „Ludzie są naprawdę bezczelni 🤣 ja nawet kiedy okazało się że jestem z Agnieszką w tym samym hotelu, ba, nawet na tym samym piętrze (po koncercie) to nie miałem śmiałości przeszkadzać, bo to czas prywatny”, czytamy.  

Czytaj też: Agnieszka Chylińska o wyzwaniach macierzyństwa. "Dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski"

Agnieszka Chylińska, live session w RMF FM 13 maja 2023
Fot. AKPA

Agnieszka Chylińska, live session w RMF FM 13 maja 2023

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.