Adele w teledysku Hello
Ze świata muzyki

Warto było czekać 4 lata… Adele pokazała nowy klip "Hello". Posłuchajcie. To będzie hit

MA 23 października 2015 11:19
Adele w teledysku Hello

"Hello" - oto nowa piosenka Adele, na którą kazała nam czekać cztery lata. Było warto! Jest więcej niż pewne, że to kolejny hit list przebojów.

 

Tekst piosenki po raz kolejny traktuje o nieszczęśliwej miłości i tęsknocie wokalistki, za kimś kogo nie ma już w jej życiu. To podobny klimat jak "21" - poprzednia płyta Adele, która była największym hitem 2011 roku - sprzedała się w 4,6 mln egzemplarzy w Wielkiej Brytanii i 11 mln w USA. Zdobyła sześć nagród Grammy i dwie Brit Awards. I przyniosła wokalistce nie tylko olbrzymią sławę, ale i fortunę.

 

Teledysk towarzyszący nowemu utworowi Adele jest wyreżyserowany przez Xaviera Dolana, twórcę głośnych filmów "Zabiłem moją matkę", "Wyśnione miłości" i "Mama". Obraz został nakręcony w wiejskiej scenerii, na przedmieściach Montrealu. – Praca z nią na planie była wspaniała. Odkryłem, że jest świetną aktorką, bez względu na to, co sama mówi – zdradza Kanadyjczyk.

 

 

 

 

Z okazji premiery pierwszego singla, Adele napisała list, w którym przeprasza swoich fanów za to, że tak długo musieli na nią czekać. Czytamy w nim: "Kiedy miałam 7 lat, chciałam mieć 8. Kiedy miałam 8, zawsze chciałam mieć 12. Gdy już miałam 12 lat, chciałam być 18-latką. Później już nie chciałam być starsza. (...) Moja poprzednia płyta była płytą rozstania. Jeśli miałabym jakoś określić nową, powiedziałabym, że to płyta godzenia się z tym, jak jest. Godzenia się ze sobą, ze straconym czasem, ze wszystkim, co zrobiłam i czego nie zrobiłam. (...) "25" jest o poznawaniu osoby, którą się stałam, nie zdając sobie z tego sprawy. Przepraszam, że tyle to trwało, ale takie jest życie".

 

List Adele do fanów
Fot. Adele / Twitter

 

"Hello" zapowiada nową płytę brytyjskiej piosenkarki "25", której debiut zaplanowano na 20 listopada.  Na krążku znajdzie się 11 utworów:

 

1. Hello
2. Send My Love (To Your New Lover)
3. I Miss You
4. When We Were Young
5. Remedy
6. Water Under The Bridge
7. River Lea
8. Love In The Dark
9. Million Years Ago
10. All I Ask
11. Sweetest Devotion

 

Adele w nowym teledysku

Adele na planie teledysku "Hello"

 

Przeczytajcie także: "Cześć, to ja" - Adele śpiewa w nowej piosence. Oto fragment trzeciej płyty. Posłuchajcie

 

 

 

TAGI #Adele

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.