Chłopiec z listów do M, jak wygląda Mateusz Winek?
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Zagrał uroczego Kazika w Listach do M. Jak dziś wygląda Mateusz Winek? 

Dziecięcy aktor skradł serca widzów

Olga Figaszewska 22 września 2021 15:51
Chłopiec z listów do M, jak wygląda Mateusz Winek?
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Uroczy chłopiec z rozbrajającym uśmiechem za każdym razem zachwyca z ekranu fanów kultowej serii filmów – „Listy do M.”. Mateusz Winek wcielił się w rolę Kazika i z miejsca zaskarbił sobie sympatie widzów. Jak dziś wygląda? Dziecięcy aktor ma 13 lat i wciąż rozwija swoją karierę!

Mateusz Winek w Listach do M.

Posiada prawdziwy talent i czerpie ogromną satysfakcję z nowych wyzwań. Mateusz Winek świetnie radzi sobie przed kamerą, a ona kocha go ze wzajemnością. Dziecięcy aktor miał zawsze wiele pomysłów na swoją przyszłość, ale na razie to aktorstwo daje mu szansę na rozwój i pomaga spełniać marzenia.

Angaż do roli Kazika w Listach do M przyniósł mu sympatię milionów widzów i rozpoznawalność. Dla niego było to cudowne doświadczenie. Jest bez wątpienia jedną z najbarwniejszych postaci komedii.  Chłopiec miał okazję zagrać u boku Tomasza Karolaka czy Katarzyny Zielińskiej. Ale na swoim koncie ma już wiele tytułów!

Zobacz też: Mija 15 lat od premiery Tylko mnie kochaj. Jak wygląda dziś filmowa Michalina, czyli Julia Wróblewska?

Chociaż w tym roku skończy 13 lat, to mimo młodego wieku jego dorobek aktorski robi wrażenie! Występował także w spotach reklamowych popularnych marek. Mateusz Winek pojawiał się w „Nie rób scen”, „Ojcu Mateuszu”, „Singielce”, „Na wspólnej”, „Czarnym młynie” czy „Stuleciu Winnych”.  Okazuje się, że Mateusz Winek sprawdza swoje umiejętności również jako aktor dubbingowy.

Czym się interesuje? 13-latek niewiele mówi na swój temat. Dziecięcy aktor prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, gdzie obserwują go prawie 2 tysiące osób. Z tego co zauważamy, chłopiec kocha podróże i sprawdza się w roli modela. 

Zobacz, jak dziś wygląda. Życzymy mu wielu sukcesów!   

 Zobacz też: Co dziś robi Jadzia Nalepa z programu Duże dzieci? Jej humor i loki 16 lat temu pokochała cała Polska

Listy do M 3, Mateusz Winek, Tomasz Karolak,2017
Fot. Radoslaw NAWROCKI / Forum

 Premiera filmu Listy do M 3. w rez. Tomasza Koneckiego. Na zdjęciu: Tomasz Karolak i Mateusz Winek, 2017 rok

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.