Weronika Rosati, Tede, 2006 rok
Fot. Palicki/AKPA, Radoslaw Nawrocki / Forum
Z Życia gwiazd

Nikt nie wierzył, że Weronika Rosati i Tede spotykają się naprawdę. Ich związek rozpadł się nagle 

Dlaczego się rozstali?

Apolonia Podstawka 25 września 2023 15:01
Weronika Rosati, Tede, 2006 rok
Fot. Palicki/AKPA, Radoslaw Nawrocki / Forum

O ich romansie rozpisywały się wszystkie media. W 2006 roku Weronika Rosati związała się z raperem Tede. Na początku nikt nie wierzył w to, że tych dwóje połączyła miłość. Kiedy wyszło na jaw, że faktycznie się spotykają, ich relacja szybko została zakończona. Dlaczego się rozstali?

Weronika Rosati i Tede – historia relacji

Życie uczuciowe Weroniki Rosati od początku wzbudza ogromne emocje. Aktorka ma za sobą kilka medialnych związków. W 2006 roku związała się ze znanym raperem. Kilka miesięcy wcześniej zakończyła relacje ze starszym od 19 lat dziennikarzem, Mariuszem Maxem Kolonko.

Związek Weroniki Roasti i Tede od początku był owiany tajemnicą. Oboje pochodzili z dwóch różnych światów. Ona – córka projektantki mody i polityka, on – raper, słynący z hulaszczego stylu życia. Wydawało się, że są idealnym przykładem na to, że przeciwieństwa się przyciągają. „Tede, jeśli naprawdę kocha Weronikę, zmieni się. Tylko wtedy ich związek ma szansę stać się czymś więcej niż tylko... sensacją towarzyską sezonu”, sugerowano w Twoim Imperium. Mówiło się, że para spotykała się przez kilka miesięcy, ale gdy informacja o ich romansie ujrzała światło dzienne, oni postanowili się rozstać. Tede ogłosił wówczas w mediach,  że ich relacja preszła do historii. 

„Kulturalnie podziękowałem Weronice za współpracę. Podzieliły nas różnice w podejściu do życia. Wiem na pewno, że byłem jej najmłodszym facetem. Nigdy jednak nie spytałem, dlaczego jej wybrankami są dużo starsi panowie. Po prostu bałem się tego, co mi odpowie, na wszelki wypadek wolałem więc nie zgłębiać tego tematu”, komentował raper w rozmowie z Faktem w 2006 roku.

Czytaj też: To była miłość jak z bajki, jednak rozstali się w ciszy. Oto historia związku Weroniki Rosati i Mariusza Maxa Kolonki

Weronika Rosati, pokaz mody Teresy Rosati, luty 2006 rok
Fot. Kurnikowski/AKPA

Weronika Rosati, pokaz mody Teresy Rosati, luty 2006 rok

Tede (Jacek Graniecki),
Fot. Radoslaw Nawrocki / Forum

Tede (Jacek Graniecki), program Fabryka Gwiazd, Warszawa, 26.09.2008

Tede wrócił wspomnieniami do związku z Weroniką Rosati

Potem producent muzyczny nie szczędził jej  gorzkich słów. W programie „Żądło” Tede miał wspominać, jak jego była dziewczyna przebierała się kilka razy dziennie i malowała się do snu. Raper nagrał potem dwie niepochlebne piosenki, w których nie szczędził aktorce przykrych słów.

Sama Weronika Rosati po latach w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem wyznała, że nie miała szczęścia do mężczyzn. „Chyba przez większość mojego życia miałam nie najlepszy gust do mężczyzn”, tłumaczyła w 2019 roku.

Tede (Jacek Graniecki) i Weronika Rosati, 2006 rok
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Tede (Jacek Graniecki) i Weronika Rosati, 2006 rok 

Niedawno temat związku aktorki z raperem powrócił za sprawą programu Kuby Wojewódzkiego. Zanim Tede wszedł do studia, prowadzący zapowiedział go następująco: „Zapraszam na Pierwszy Międzynarodowy Zlot Najmłodszych Chłopaków Weroniki Rosati”.  Raper odniósł się potem do słów dziennikarza. „Mam nagranie, w którym mówisz do Weroniki Rosati, nie na tej kanapie, że mnie zapraszałeś, a nie zgodziła się moja mama. A potem mówiłeś, że mnie nigdy nie zapraszałeś”, odparł. W dalszej części rozmowy prowadzący po raz kolejny zwrócił mu uwagę na to, że jest „jednym z najmłodszych partnerów Weroniki Rosati”. To skłoniło rapera do wyznania na temat związku. Tede zaznaczył, że jego relacja z aktorką trwała miesiąc.

„Nie, ja jestem najmłodszym. Idąc dalej tą drogą, to jestem szwagrem z Valem Kilmerem. Chciałem tylko dodać, że z Weroniką Rosati byłem tylko miesiąc, a to się za mną ciągnie... Chociaż są inne dziewczyny, które mogą sprawić, że moglibyśmy mieć relacje jak ja z Valem Kilmerem”, odpowiadał Kubie Wojewódzkiemu.  

Źródło: Fakt, Pomponik, Radio ZET, Plejada, Cozatydzień tvn.pl

Sprawdź też: Byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się nagle

Weronika Rosati, Viva! 10/2022
Fot. MICHAŁ KAR STUDIO

Weronika Rosati, Viva! 10/2022

Tede, Premiera serialu
Fot. VIPHOTO/East News

Tede, Premiera serialu "Kropla Prawdy", 2017

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.