kadr z House of Cards
Fot. David Giesbrecht / East News/ Everett Collection
SERIALE Wszech czasów

Demoniczny Frank Underwood wraca! Czy rozwiedzie się z Claire? House of Cards 4 już dziś. Także w Polsce

4 marca 2016 14:13
kadr z House of Cards
Fot. David Giesbrecht / East News/ Everett Collection

Już dziś startuje nowy sezon „House of Cards”! Czwartą serię politycznego thrillera będzie można obejrzeć na polskim Netfliksie od 54 marca 2016. Nie możemy się doczekać, by poznać kolejną  intrygę demonicznego Franka Underwooda.

Polscy fani serialu mają powody do zadowolenia. House of Cards można obejrzeć u nas w dniu światowej premiery. Chociaż do tej pory przyzwyczajeni byliśmy, że na najlepsze zagraniczne seriale musimy trochę poczekać. Netflix poinformował świat o starcie wyczekiwanej czwartej serii w oryginalny sposób - zamieścił w mediach społecznościowych filmik, na którym znudzony Frank Underwood pisze SMS-a, a na ekranie wyświetla się jego treść: „Do roboty!”.

 

House of Cards
Fot. House of Cards materiały prasowe

Nowy sezon "House of Cards" podobnie jak poprzednie ma 13 odcinków. Wszystkie na platformie Netflix.


Można z całą pewnością stwierdzić, że w poprzednich seriach bohater serialu nie leniuchował. Cyniczny polityk (grany w serialu przez Kevina Spacey) ciężko pracował, by zdobyć polityczne wpływy. Był gotowy na wszystko - od manipulacji do morderstwa, a widzowie i tak go pokochali. Do tego stopnia, że producenci zdecydowali się na kontynuację, choć według pierwotnych planów miały powstać tylko 2 sezony.

Frankowi, który w trzeciej serii pełni już najważniejsze stanowisko w kraju, od samego początku towarzyszyła równie wyrachowana żona - Claire (w tej roli Robin Wright). Aż do ostatniego odcinka, kiedy to Claire wyprowadza się od męża. Czy Claire i Frank się rozwiodą? A może będą ze sobą rywalizować? To się okaże już niebawem!

Obejrzyjcie trailer nowej serii House of Cards:

 

 

Polecamy też: Miłość, zdrada, walka o władzę. Oraz piękna przyroda i niesamowite kostiumy. „Wikingowie”!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!